«Astro’n’out» laiž klajā vasaras singlu un video «Turies»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

Maija pēdējās dienās grupa "Astro’n’out" izdod savu jaunāko radio singlu – dziesmu “Turies.”

"“Astro'n'out" šis ir bijis pozitīvu pārmaiņu gads, kurā pārdomātas personīgās vērtības. Dziesma "Turies" ir par laiku, kuru pavadām kopā ar saviem mīļajiem, un par to kā maināmies un pieaugam, esot attiecībās un audzinot bērnus,” par dziesmu stāsta Māra Upmane-Holšteine.

Dziesmas tapšanā piedalījušies visi grupas dalībnieki (Māra Upmane-Holšteine, Juris Kalnišs, Mārtiņš Elerts, Mārtiņš Miļevskis, Toms Poišs, kā arī producents DJ Rudd), tomēr izšķirošu nozīmi dziesmas virzībai devuši Mārtiņa Elerta veidotie sintezatoru tembri un akordi. Vairāku mēnešu garumā grupa strādājusi pie kompozīcijas, kuru vēlējās radīt gaišu un iedvesmojošu.

Albumā "Lauvas" iesāktā sadarbība ar DJ Rudd producenta krēslā nu turpinās jau nākamajā pakāpē, arvien precīzāk jūtot grupas virzību un neļaujot palikt agrīno darbu citātos.

“Turies” ieskandina "Astro’n’out" topošo albumu un vasaras koncertu sēriju. Dziesma ierakstīta “Mute” Studijā, miksēja Rūdolfs Budze un Andis Ansons. Fona vokāli – Arnis Račinskis.

Vienlaicīgi ar dziesmas nonākšanu Latvijas radio stacijās, grupa laiž klajā arī dziesmas videoklipu, kura producente ir grupas menedžere Kristīne Komarovska. Klipa režisors – Matīss Spaile, operators Jānis Šēnbergs.

“Klausoties šo dziesmu un runājot ar grupu, radās ideja parādīt, ka, lai arī cik skaista ir bijusi pagātne, nākotne būs skaistāka. Jo reizēm cilvēki mēdz iesēdēties patīkamajās atmiņās, vairs necenšoties  piedzīvot kaut ko no jauna,” uzsver režisors Matīss Spaile.

Tuvākie "Astro’n’out" koncerti:

  • 30. maijā Arēnā Rīga,
  • 6. jūnijā Zilā karoga pacelšanas svētkos Ventspilī,
  • 19. jūnijā Briselē, Eiropas latviešu kultūras svētkos ELKS,
  • 27. jūnijā Dikļu pils festivālā Dikļos,
  • 3. jūlijā Olimpiskajos svētkos Valmierā,
  • 23. jūlijā Daugavas koncertzālē Rīgā,
  • 1. augustā HOLI fest Rīgā,
  • 8. augustā Ikšķiles pilsētas svētkos.
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti