Režisors Māris Martinsons uzņems spēlfilmu «Maģiskais kimono»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 7 mēnešiem.

2015.gada augustā un septembrī Rīgā un Kobē (Japānā) notiks režisora Māra Martinsona jaunās spēlfilmas "Maģiskais kimono" filmēšana.

Tūlīt pēc spēlfilmas "Oki - okeāna vidū" pirmizrādes Rīgā šā gada aprīlī režisoram Mārim Martinsonam un Japānas kinoaktrisei Kaori Momoi kopīgi radās ideja par jaunu stāstu filmai, kas noritētu Latvijā un Japānā. Šobrīd ar Nacionālā kino centra, Valsts kultūrkapitāla fonda, Rīgas tūrisma attīstības biroja un Kobes filmu komisijas atbalstu tiek attīstīts projekts "Maģiskais kimono".

Mārim Martinsonam un Kaori Momoi šī būs jau trešā sadarbība. "Ikreiz, strādājot kopā ar patiesi izcilo kinoaktrisi Kaori Momoi, esmu vēlējies, kaut būtu iespēja filmēt viņu tieši Japānā. Vēlāk atklājās, ka Momoi savukārt, iemīloties Rīgā, ir domājusi par stāstu, kas viņas varoni atvestu šurp. Kad aprīlī, simboliski noslēdzot vienu projektu, atvadu vakariņu laikā uzsākām par to runāt, vienojāmies strādāt pie filmas, kuras sākums būtu Japānā, bet vēlāk Momoi varone atplauktu tieši Rīgā. Tā būs mūsdienu pasaka par to, kā japāņu sieviete sevi atklāj no jauna caur traģikomiskiem notikumiem, kimono mākslas un nacionālās virtuves noslēpumiem," stāsta režisors.

Māris Martinsons jau viesojies Kobē, apskatot iespējamās filmēšanas vietas, šobrīd notiek aktieru atlase, kā arī filmēšanas komandas un partneru piesaiste gan Latvijā, gan Japānā.

Tikmēr iepriekšējā Martinsona spēlfilma "Oki - okeāna vidū" ar Kaori Momoi un Andri Buli galvenajās lomās novembra vidū piedalīsies 22.starptautiskajā filmu festivālā "Camerimage", kas no 15. līdz 22.novembrim norisināsies Bidgoščā Polijā. Savukārt šīs nedēļas beigās režisors Māris Martinsons un producente Linda Krūkle Losandželosā apmeklēs vienu no lielākajiem kino tirgiem pasaulē "American Film Market", prezentējot vairākus spēlfilmu projektus dažādos attīstības līmeņos, līdztekus turpinot darbu pie spēlfilmas "Maģiskais kimono" tēlu un sižeta attīstīšanas kopā ar galvenās lomas atveidotāju aktrisi Kaori Momoi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti