Ko tu proti, Latvija?

"Ko tu proti, Latvija?"

Ko tu proti, Latvija?

"Ko tu proti, Latvija?"

KO TU PROTI, LATVIJA?

«Ko tu proti, Latvija?» pirmie pusfinālisti – dziedātāja Beate Megija Baranovska un «Drag queen» māksliniece KNTY

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem un 2 mēnešiem.

Latvijas Televīzijā sācies jauns talantu šovs "Ko tu proti, Latvija?", kurā par žūrijas un skatītāju uzmanību sacenšas dejotāji, dziedātāji, triku meistari, komiķi, kā arī citi pārsteidzoši talantīgi dalībnieki. Pirmajā raidījumā no astoņiem dalībniekiem vislielāko atzinību izpelnījās un vietas pusfinālā ieguva jaunā dziedātāja Beate Megija Baranovska un "Drag queen" māksliniece KNTY.

Talantu un brīvā laika pavadīšanas šovā “Ko tu proti, Latvija?” kopā ar vadītājām – interneta personību Betu Beidz un radio un televīzijas raidījumu vadītāju Sandu Dejus – skatītāji iepazīstas ar talantīgiem un iedvesmojošiem cilvēkiem – gan tādiem, kas savu prasmi izkopuši jau gadu gadiem, gan arī cilvēkiem, kas savu jauno aizraušanos atklājuši pavisam nesen.

Talantus vērtē “Ko tu proti, Latvija?” žūrija – cilvēki, kas dzīvē redzējuši gana daudz talantīgus un centīgus cilvēkus: LTV ziņu vadītāja Ilze Dobele, sudraba un bronzas medaļu ieguvēja, paravieglatlēte Diāna Dadzīte, ģitārists un komponists Mārcis Auziņš.

Astoņas sestdienas Beta Beidz un Sanda Dejus šovā meklēs spilgtākos talantus no spilgtākajiem, bet paši spilgtākie lielajā finālšovā “Ko tu proti, Latvija?” stāsies pretī visskarbākajai žūrijai – televīzijas skatītājiem, jo tieši skatītāju balsojums noteiks, kurš būs uzvarētājs un saņems galveno balvu – 1000 eiro savu prasmju attīstīšanai.

Pirmie pusfinālisti jau noskaidroti

Pirmajā “Ko tu proti, Latvija?” šovā 12. martā piedalījās astoņi talanti un lielāko žūrijas atzinību izpelnījās dziedātāja Beate Megija Baranovska un "Drag queen" māksliniece KNTY.

Beates Megijas pirmos soļus mūzikā veicināja mamma, jo dziedāšana bija viņas pašas nepiepildītais sapnis. 16 gadus jaunā dziedātāja teic, ka mūzika ir viņas sirdslieta un ka viņas sapnis ir uzstāties kopā ar Raimondu Paulu, Samantu Tīnu un Aminatu.

Arī šovā “Ko tu proti, Latvija?” Beate Megija izpildīja Raimonda Paula dziesmu – “Muzikanti nedejo”, par ko visi žūrijas dalībnieki viņai piešķīra 7 balles.

KNTY iedvesmo popkultūra, Parisa Hiltone, divtūkstošie gadi, Lady Gaga un Madonna. Talantus izkopt palīdz mūzikas skolā iegūtās prasmes un "Youtube" pamācību video. KNTY pieteicās šovam 29 sekundes pirms reģistrācijas beigām. Šovā māksliniece piedalās, lai cilvēki Latvijā nebūtu tik aizspriedumaini, lai iepazītu un nedaudz atmaigtu pret savādākiem, bet ļoti talantīgiem cilvēkiem. KNTY māk izcept dievīgus kanēļa rullīšus un skriet pa bruģi augstpapēžu kurpēs. 

“Vēlējos paradīt, ka Latvijā ir dažādi cilvēki, ka mēs atšķiramies, esam visdažādākajās krāsās, formās un tēlos,” – tā par savu šova vēstījumu sacīja KNTY. Māksliniece bija izvēlējusies izpildīt Lady Gaga dziesmu “Bad Romance”, un žūrija priekšnesumu novērtēja ar diviem astotniekiem un vienu septītnieku.

Pirmajā atlases raidījumā piedalījās arī spēka jogas treneris Sandis Inzelbergs, iluzionists Nauris Pinne, bumbu triku meistare Ilze Luno, dziesmu tulkotājs Deniss Demčenko, skrituļslidotāja Anna Pavlova, Bundzinieks Olivers Cimoška.

Par raidījumu

"Ko tu proti, Latvija?" atlases raidījumos un pusfinālos dalībniekus vērtēs tikai žūrija: LTV ziņu vadītāja Ilze Dobele, sudraba un bronzas medaļu ieguvēja, paravieglatlēte Diāna Dadzīte, ģitārists un komponists Mārcis Auziņš. Savukārt fināla tiešraidē 30. aprīlī uzvarētāju balsojumā noteiks tikai skatītāji. 

Kopā notiks pieci atlases raidījumi, katrā piedalīsies septiņi līdz astoņi dalībnieki. No katras atlases kārtas pusfinālā iekļūs divi dalībnieki. Katrā pusfinālā piedalīsies pieci dalībnieki, no kuriem divi labākie iekļūs finālā. 

Viens no četriem "Ko tu proti, Latvija?" finālistiem, kurš saņems vislielāko skatītāju atbalstu, iegūs galveno balvu – 1000 eiro savu prasmju attīstīšanai.

"Ko tu proti, Latvija?" – no 12. marta sestdienās pulksten 21.05 LTV1 un REplay.lv. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti