Šoreiz novadu sacensībā piedalīsies komandas no Rīgas, Sēlijas un Kurzemes, kuru līderi būs grupas “The Sound Poets” mūziķis Jānis Aišpurs, folkloras kopas “Tarkšķi” dalībniece Katrīna Karele un grupas “Carnival Youth” mūziķis Kristiāns Kosītis. Jautrā sadziedāšanās un sadancošanās kā allaž Katrīnas Dimantas orķestra pavadībā. 

LTV spēle "Lai top svētki!"

Kamēr Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki nevar notikt Mežaparkā un Daugavas stadionā, Latvijas Televīzija sešus sestdienu vakarus piedāvā pavadīt jautrā un muzikālā kompānijā. Kopā skaidrosim, kurš Latvijas novads vislabāk gatavojies svētkiem un ir zinošākais dziesmu un deju svētku vēstures faktos. Katru nedēļu spēlē “Lai top svētki!” piedalīsies trīs komandas, kuru sastāvā būs sabiedrībā zināmi ļaudis, mūziķi, aktieri, LTV personības un jaunieši. 

Atraktīvā veidā atbildēsim uz ātrajiem vēstures jautājumiem, tērpsimies tautastērpos, minēsim dziesmas un dejas un griezīsim Saules ratu. Savus jautājumus komandām sagatavojuši visu Latvijas novadu un diasporu kolektīvi.

Pie LTV ekrāniem aicinām ne tikai jauniešus, bet arī viņu vecākus, jo esam atraduši LTV arhīvos emocionālus video materiālus, kuros kopkora vai deju lieluzveduma rindās kāds varbūt ieraudzīs arī sevi. Zinošākā novada intriga atrisināsies pēdējā – sestajā “Lai top svētki!” raidījumā, kad komandu sastāvos piedalīsies svētku virsdiriģenti un deju virsvadītāji. Spēles “Lai top svētki!” norisi vadīs raidījuma vadītāji Māra Sleja un Dainis Grūbe, bet svētku melodijas skandinās muzikālā grupa Katrīnas Dimantas vadībā.