Kamaniņu sportistiem ir motivācija strādāt tālāk

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem un 4 mēnešiem.

Kamaniņu braucēji, brāļi Andris un Juris Šici, kuri jau trešdien izcīnīja bronzas medaļas olimpiskajās spēlēs, ceturtdien norādīja, ka emocijas ir milzīgas. Trešdien notikušajās sacensībās nav bijuši izsmelti visi spēki un emocijas.

Savukārt Mārtiņš Rubenis uz jautājumu, vai tiešām grasās beigt savu karjeru, kā to bija pavēstījis iepriekš, atbildēja, ka „patlaban nav atbildes”.

Šīs ir bijušas manas smagākās olimpiskās spēles. Veselu nedēļu es braucu šajā trasē, un nekādi nebija skaidrs, kā braukt. Šodien bija tā diena, kad viss salikās,” tā Rubenis. Viņš stāstīja, ka pēdējās dienās visu laiku domājis par vienu no trases virāžām, kuru nav izdevies izbraukt, kā cerējis. Tomēr ceturtdien viss izdevies, turklāt savu labāko sniegumu demonstrējuši brāļi Šici un Elīza Tīruma. Rubenis arī atzina, ka nesen lasījis kritiskus komentārus internetā par kādām sacensībām ar viņa līdzdalību. Tad viņš nodomājis „Par ko tas viss?”. Taču šie komentāri likuši viņam saņemties.

Savukārt olimpiskā debitante un nu jau arī bronzas medaļas ieguvēja Elīza Tīruma atzīst, ka noticējusi šim brīdim tikai tad, kad austrieši uzsituši pa klapīti. „Tajā brīdī, kad austrieši finišēja, bija šoks un es vēl īsti nevarēju saprast, ko mēs esam izdarījuši!," teic Tīruma, priecājoties par komandas vienreizējo kopības garu. "Mēs visa komanda ļoti labi nobraucām," priecājas Tīruma, piebilstot: "Tas dod motivāciju strādāt tālāk".

Ceturtdienas bronzas medaļas ieguvējus telefoniski sveica arī Valsts prezidents Andris Bērziņš, kurš neslēpa prieku un emocijas.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti