Novembrī vides inspektori lašveidīgo nārsta un migrācijas vietās izņēmuši 76 nelegālās zvejas rīkus

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Laikā no 4.novembra līdz 1.decembrim vides inspektori lašveidīgo nārsta un migrācijas upēs, kā arī jūras un līča piekrastē ir atraduši un izņēmuši 76 nelegālās zvejas bezsaimnieka rīkus, aģentūru LETA informēja Valsts vides dienestā (VVD). 

Par zvejas un makšķerēšanas noteikumu pārkāpumiem lašveidīgo nārsta un migrācijas upēs noformēti 12 administratīvā pārkāpuma protokoli. 

Vides inspektori norāda, ka novembrī atrasto un izņemto nelegālo zvejas rīku skaita samazinājums lašveidīgo nārsta un migrācijas upēs, kā arī jūras un līča piekrastē skaidrojams ar augsto ūdens līmeni un spēcīgo straumi upēs, kas apgrūtina zvejas rīku ievietošanu, kā arī lašveidīgo kustības uz nārsta vietām dabisko samazināšanos un jau iepriekšējā mēnesī veiktajām regulārajām uzraudzības kontrolēm nelegālās zvejas riska vietās. 

VVD norāda, ka arī decembrī VVD reģionālo vides pārvalžu inspektori un VVD Zvejas kontroles departamenta inspektori turpinās pastiprināti kontrolēt lašveidīgo migrācijas un nārsta vietas un iepriekš apzināto iespējamo nelegālo zvejas vietu novērošanu, jo lieguma periods turpinās līdz 31.decembrim.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti