Dienas ziņas

Iedzīvotājam pateicas par slīcēja izglābšanu

Dienas ziņas

Deportācijas dienas fotogrāfiju stāsts

Austrālijā no plūdiem glābjas arī dzīvnieki

Austrālijā no plūdiem glābjas arī mājdzīvnieki un savvaļas zvēri

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem un 2 mēnešiem.

Daļu Austrālijas skārušas pamatīgas lietavas, un jau vairākas dienas turpinās plūdi. Glābēju brigādes steidz palīgā ne tikai cilvēkiem, bet arī dzīvniekiem. 

Piemēram, glābējiem nācās doties palīgā suņiem, kuri bija palikuši kādā Jaundienvidvelsas štata dzīvnieku audzētavā. Sākoties plūdiem, cilvēki steigā devās projām, bet suņus nevarēja paņemt līdzi, tāpēc lūdza glābšanas dienestu palīdzību. Visus dzīvniekus izglāba.

 

Kādā citā video redzams ķengurs, kurš cenšas nokļūt stabilā, sausā vietā un cīnās ar ūdeni. Dabas draugi bažījas arī par pazemē mītošo savvaļas kustoņu, piemēram, vombatu un ehidnu, izredzēm pārciest Austrālijas austrumu piekrasti pārņēmušo dabas stihiju.

Jaundienvidvelsas kārtībsargi gan aicinājuši Austrālijas iedzīvotājus neriskēt ar savu dzīvību, lai glābtu nelaimē nokļuvušu dzīvnieku, bet gan ziņot par katru šādu gadījumu atbildīgajām iestādēm.

Kopumā Austrālijā plūdu dēļ savas mājas pametuši aptuveni 22 tūkstoši cilvēku. Cik daudz dzīvnieku cietuši dabas stihijā, nav zināms.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti