Aicina uz tauriņu un spāru dienu Lubāna mitrājā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem un 10 mēnešiem.

15. jūlijā plkst. 10.00 Lubāna mitrāja informācijas centra telpās pulcēties aicināti tie, kuriem patīk ielūkoties dabā, pētīt, izzināt un uzzināt tādas kukaiņu grupas kā spāres un tauriņus. Zināšanās dalīsies entomologs, kukaiņu fotogrāfs, viens no tauriņu vērošanas akcijas idejas autoriem - Uģis Piterāns.

Tauriņu un spāru diena Lubāna mitrājā tiks dalīta divās daļās: pirmā daļa tiks pavadīta iekštelpās, kur aptuveni stundas pusotras stundas garumā entomologs un kukaiņu fotogrāfs Uģis Piterāns iepazīstinās ar tauriņu un spāru dzīvesciklu, fotografēšanas principiem, kas būtu jāņem vērā, kuros laika posmos dodies spāru un tauriņu „medībās”, kā arī kādas vietas būtu piemērotākas. Pēc kā vadīties, lai noteiktu sugas, un kam jāziņo/jāsūta informācija par novērotajām sugām. Kā arī vēl cita informācija, kas varētu noderēt ikvienam, kas vēlas doties dabā un šīs kukaiņu grupas iepazīt vairāk.

Atrodot atbildes uz saviem jautājumiem, papildinot teorētiskās prasmes un zināšanas, pasākuma dalībnieki dosies Lubāna apkārtnes pļavās, lai jau dabā censtos ieraudzīt un atpazīt konkrētas tauriņu un spāru sugas. Gājiens dabā plānots aptuveni 2-2,5 stundas. Kopējais pasākuma ilgums - četras stundas.

Pasākuma rīkotāji aicina pieteikties par tālr. 29234956 vai uz e-pastu: [email protected]. Uzzināt vairāk par "Tauriņu vērošanas akciju 2017" var šeit.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti