Aicina domāt par Latvijas dabu pēc 30 gadiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

Lai vērstu sabiedrības uzmanību uz iespējamām ekoloģijas un bioloģiskās daudzveidības pārmaiņām, 10. aprīlī plkst.12 Latvijas Dabas muzejā tiks prezentēts projekts "Esi atbildīgs par dabu! Latvija pēc 30 gadiem". 

Projekta organizatori dabas fonds "Mangaļi" norādīja, ka projektā tiks atspoguļots futūrisks ieskats par pārmaiņām Latvijas dabā pēc 30 gadiem, kā arī rīkota ekspertu paneļdiskusija par iespējamām ekoloģijas un bioloģiskās daudzveidības pārmaiņām, īpašu uzmanību pievēršot tieši ūdens resursiem.

Prezentācijas laikā dažādu nozaru eksperti sniegs atbildes uz tādiem jautājumiem kā - kas mums jādara, lai samazinātu mūsu darbības ietekmi uz ekoloģiju nākotnē, kā pārmaiņas bioloģiskajā daudzveidībā var ietekmēt dzīvnieku un augu sugas un vai Latvija vēl aizvien var izmainīt savu nākotni?  

Organizatori atzīst, ka, ja tiek izjaukts dabā pastāvošais līdzsvars, tad tas līdzīgi domino efektam neatgriežami ietekmē visu ekoloģiju. 30 gadu laikā gaisa temperatūra var paaugstināties par četriem grādiem pēc Celsija, un tas neatgriezeniski radīs pārmaiņas bioloģiskajā daudzveidībā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti