VIDEO: Konference «Tēvi. Attiecības». Tēvu loma bērnu audzināšanā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem un 9 mēnešiem.

Kam ir izdevīgi, ka tēvi dodas bērna kopšanas atvaļinājumā? Kāda ir 21. gadsimta nozīme izteicienam “Vīrs un vārds!”? Kādēļ ir svarīgi un kā saglabāt cieņpilnas attiecības ar bērnu māti arī pēc attiecību pārrāvuma? Atbildes uz šiem jautājumiem tiks meklētas šī gada Biedrības “Tēvi” konferencē “Tēvi. Attiecības”.

Konference norisināsies piektdien, 10 septembrī, no pulksten 10.00 līdz 15.00 .

Konferenci atklās Labklājības ministrijas valsts sekretārs Ingus Alliks, Zviedrijas vēstniecības otrais sekretārs Hannes Tordengren un biedrības “Tēvi” vadītāja Elīna Kļaviņa.

Diskusijā “Tēvs bērna kopšanas atvaļinājumā. Kam tas ir izdevīgi?” piedalīsies Biedrības “Tēvi” valdes loceklis Gatis Smidrovskis, Labklājības ministrijas valsts sekretārs Ingus Alliks, tētis un ārsts, kurš ir bijis bērna kopšanas atvaļinājumā, Māris Rinkulis un sociālantropologs Klāvs Sedlenieks. Šo diskusiju finansē Eiropas Savienības programma “Tiesības, vienlīdzība un pilsonība” (2014-2020).

Diskusijā “Vīrs un vārds!”, kas notiek sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību, Zviedru institūtu un fondu Make Equal, par vīriešiem un sarunāšanos piedalīsies Biedrības “Tēvi” valdes loceklis Lauris Bokišs, vīriešu veselības platformas virutests.lv vadītājs Helmuts Bēķis, režisors Elmārs Seņkovs un rakstnieks Thor Rutgersson (Zviedrija).

Diskusijā “Kad attiecības pārtrūkst, sarunas turpinās” piedalīsies tētis no biedrības “Tēvi” Ritvars Vulis, psihologs un tēvu atbalsta grupu vadītājs Jānis Broks, Tiesībsarga biroja Bērnu tiesību nodaļas jurists Agris Skudra un Biedrības “Tēvi” valdes loceklis Lauris Bokišs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti