VIDEO: Ikgadējā Tēvu sapulcē spriež par tēta lomu mājās

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 9 mēnešiem.

Sagaidot ģimeņu iemīļoto Tēva dienas gājienu un festivālu, vecāku organizācija "Mammamuntetiem.lv" rīko ikgadējo Tēvu sapulci, kur atklāti savā pieredzē un viedoklī dalīsies Latvijā zināmi tēvi.

Kādas ir tēvu attiecības ar ikdienas mājas darbiem un bērna aprūpi? Kuru mājas darbu veikšana tētiem sagādā prieku? Kurš no vecākiem ar bērnu spēlējas biežāk? Kā tēti vērtē jauno regulu, kas nosaka: divi mēneši no bērna kopšanas atvaļinājuma obligāti ir jāizmanto otram bērna vecākam? Par šiem un citiem jautājumiem Tēvu sapulcē spriedīs speciālisti un tēti ar dažādu dzīves pieredzi.

Sarunā tiks izskatīti arī aptaujas "Tētis mājās" dati – ko tie atklāj par tētiem. Aptauju šogad no augusta līdz septembrim veica "Mammamuntetiem.lv" sadarbībā ar mājokļu vadošo attīstītāju "Bonava Latvija".

Tēvu sapulcē piedalīsies pasākumu vadītājs Māris Grigalis; tētis Armands Alps; Latvijas Komandu sporta spēļu asociācijas izpilddirektors Kaspars Gorkšs; aktieris Oskars Florencs-Vīksne; mājokļu attīstītāja "Bonava" valdes priekšsēdētājs Mareks Kļaviņš; aktieris Rihards Lepers un Zemessardzes orķestra virsdiriģents kapteinis Andis Karelis.

Ar savām atziņām dalīsies bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs; ārsts psihoterapeits Ernests Pūliņš-Cinis; Labklājības ministrijas Sociālās politikas plānošanas un attīstības departamenta vecākā eksperte Agnese Gaile un vecāku organizācijas "Mammamuntetiem.lv" vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti