Rīta Panorāma

Intervija ar Andri Saulīti

Rīta Panorāma

Intervija ar Diānu Meieri

Telefonintervija ar Amandu Vēju

«#tētisvar» - kampaņa aizspriedumu mazināšanai par sieviešu un vīriešu atbildību bērnu audzināšanā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem un 9 mēnešiem.

Lai mazinātu sabiedrības aizspriedumus par sieviešu un vīriešu atbildības jomām, šodien tiks atklāta kampaņa "#tētisvar". Viens no tās mērķiem – atgādināt, ka, tikai saņemot un pieredzot emocijas kopā gan ar mammu, gan ar tēti, bērni izaug par nobriedušām un pašapzinīgām personībām. Tāpat  Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija tēvu atbalstam rīko akciju "Uzticības tālrunis tēviem".

Īpašs uzsvars kampaņā likts uz šķirtajām ģimenēm un tētiem, kuri audzina bērnus vieni.

Ģimeņu ar bērniem atbalsta departamenta direktore Amanda Vēja uzsver, ka uz tēva lomu bērna audzināšanā svarīgi skatīties no bērna perspektīvas, bērnam nepieciešami abi vecāki: “Vēlamies uzsvērt, ka tēti var par bērnu parūpēties vienlīdz labi ar mammu.”

Tāpēc īpaši uzrunā vecākus vērsties pēc psiholoģiskas palīdzības – Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija rīko ikgadējo akciju «Uzticības tālrunis tēviem», aicinot tētus zvanīt, ja nepieciešama psiholoģiskā palīdzība, jo izaicinājumu bērnu audzināšanā netrūkst, pauž Amanda Vēja.

Uzticības tālruņa akciju aizsāks ētera personība un tēvs Māris Grigalis, kurš gaidīs zvanus šodien, 11. septembrī, no plkst. 14.00 līdz 16.00.

 

Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 strādā visu diennakti un ir bezmaksas tālruņa līnija, zvanot gan no fiksētā, gan mobilā telefona.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti