TESTS: Pārbaudi savas zināšanas par mākslas muzejiem! Jautājumus uzdod jaunieši

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 9 mēnešiem.

12. un 13. augustā Jūrmalā, Dzintaru mežaparkā, Eiropas jaunatnes gada ietvaros notiks jauniešu festivāls "Kopums", tajā piedalīsies arī Mākslas muzeju Jauniešu klubs. Piedāvājam kluba jauniešu sagatavoto viktorīnu par mākslu, muzejiem un kultūru!

Mākslas muzeju Jauniešu klubs ir dinamiska programma skolas un studiju vecuma jauniešiem (15+), kurus interesē kultūra un māksla, kuri vēlas iepazīt muzeju aizkulises un jūt aicinājumu aktīvi līdzdarboties Latvijas Nacionālā mākslas muzeja piedāvājuma veidošanā.

Uzziņai:

12. un 13. augustā Jūrmalā, Dzintaru mežaparkā, Eiropas jaunatnes gada ietvaros notiks jauniešu festivāls "Kopums".

Festivāls vienuviet apvienos dažādas jauniešu organizācijas, NVO, māksliniekus, radošās personības, līderus un jauniešus no visas Latvijas, lai visi kopā ne tikai atpūstos un satiktos, bet arī iepazītu jauniešu organizācijas, iegūtu jaunas zināšanas, prasmes un draugus.

Festivālā tiks paziņota ''Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2023'', pārrunātas jauniešiem aktuālas tēmas, kā, piemēram, iekļaujoša sabiedrība, ilgtspējīga zaļā Eiropa u.c., norisināsies Eiropas Jaunatnes gada forums “Kas tālāk?” un daudzas citas aktivitātes.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti