TESTS: Cik daudz zini par jauniešu brīvprātīgo darbu Latvijas Sarkanajā Krustā?

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 9 mēnešiem.

12. un 13. augustā Jūrmalā, Dzintaru mežaparkā, Eiropas jaunatnes gada ietvaros notiks jauniešu festivāls "Kopums", tajā piedalīsiesies arī biedrības ''Latvijas Sarkanais Krusts'' (LSK) Jaunatnes brīvprātīgie. Piedāvājam viņu sagatavotu viktorīnu, lai labāk iepazītu LSK darbības jomas.

Viktorīnā atrodami vispārīgi jautājumi par Sarkanā Krusta rašanās vēsturi, organizācijas darbības jomām, kā arī jautājumi, kas mudinās padomāt par dažādām LSKJ īstenotajām programmām – sociālo integrāciju, diskriminācijas un vardarbības mazināšanu. 

Viktorīnas laikā iegūsiet jaunas zināšanas un priekšstatu par LSKJ īstenoto brīvprātīgo darbu Latvijā.

Uzziņai:

12. un 13. augustā Jūrmalā, Dzintaru mežaparkā, Eiropas jaunatnes gada ietvaros notiks jauniešu festivāls "Kopums".

Festivāls vienuviet apvienos dažādas jauniešu organizācijas, NVO, māksliniekus, radošās personības, līderus un jauniešus no visas Latvijas, lai visi kopā ne tikai atpūstos un satiktos, bet arī iepazītu jauniešu organizācijas, iegūtu jaunas zināšanas, prasmes un draugus.

Festivālā tiks paziņota "Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2023", pārrunātas jauniešiem aktuālas tēmas, kā, piemēram, iekļaujoša sabiedrība, ilgtspējīga zaļā Eiropa u.c., norisināsies Eiropas Jaunatnes gada forums "Kas tālāk?" un daudzas citas aktivitātes.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti