Dienas ziņas

Krīze kā atspēriens – atklāj kaķu kafejnīcu

Dienas ziņas

Rīt vidusskolēniem sāksies centralizētie eksāmeni

30. datumā dzimušajiem – ilgtspējīgs pūriņš

Rīgas Dzemdību namā 30.datumā dzimušiem mazuļiem dāvinās pūriņu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Visiem mazuļiem, kuri Rīgas Dzemdību namā dzims 30. datumā, tiks dāvana – ilgtspējīgs pūriņš. Tajā bez higiēnas precēm un drēbītēm, kas aug līdz ar zīdaini, ir arī drošs šūpulītis. Tā uzņēmums “Neste” nolēmis atzīmēt savu 30. dzimšanas dienu.

"Mamma! Mamma un mīlestība!” tā, vaicāta par lietām, kas mazulītim nepieciešamas pašas pirmās, saka pirms divām dienām dzimušā Roberta mamma. Arī vārds “ilgtspējība” viņu ģimenē nav svešs – mazais brāļuks valkās pirms sešiem gadiem dzimušā Jēkaba drēbes. Taču jaunais pūriņš, protams, ir laba dāvana.

Drēbītes ir ilgtspējīgas un aug līdz ar bērnu, pauž Rīgas Dzemdību nama bērnu aprūpes māsa Margita Ozola. Šis būs liels atspaids jebkurai ģimenei. Bet īpaši tām, kam rocība mazāka. Vecmātes labi redz, ka nereti bērniņš ir ļoti gaidīts, bet ar drēbītēm gan ir tā, kā ir.

Šādi pūriņi mums nav ierasta lieta, bet Somijā gan. Somijā šāds projekts notiek jau 80 gadus, Somijas valsts katram bērnam dāvā šādu pūriņu. Šī tradīcija varbūt gūs lielāku atsauksim Latvijā, cer SIA “Neste Latvija” valdes priekšsēdētājs Armands Beiziķis.

Pagaidām plānots, ka līdz gada beigām būs nepieciešami 100 šādi pūriņi. Jo, tā kā uzņēmums "Neste" svin savu 30. dzimšanas dienu Latvijā,

nolemts pūriņus Rīgas dzemdību namā dāvāt tām ģimenēm, kuru mazuļi pasaulē ierodas tieši mēneša 30. datumā.

 

 

 

 

 

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti