Rīta Panorāma

"Vīgneru Ernesta institūts" aicina: "Stabat Mater" Rīgas Domā

Rīta Panorāma

Latvijā visbiežāk saindējas ar alkoholu un medikamentiem

Labdarības akcijas "Nepaej garām!" koncerta tiešraide – 31. martā, plkst. 21.25 LTV1

LTV1 labdarības akcijas «Nepaej garām!» koncertu caurvīs ģimenes tēma

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem un 2 mēnešiem.

Latvijas Televīzijas un Latvijas Bērnu fonda veidotās akcijas "Nepaej garām!" mērķis ir dot iespēju bērniem ar īpašām vajadzībās apmeklēt vasaras nometnes, šim mērķim LTV1 31. martā notiks labdarības koncerts, to šogad caurvīs ģimenes tēma.

Latvijas Televīzijas raidījumu daļas projektu vadītāja Inese Kublicka šādu akciju vērtē kā ļoti nepieciešamu, uzsverot, ka daudziem vecākiem nav finansiālu iespēju bērnam vasaras nometni atļauties, tāpēc nepieciešama līdzcilvēku atsaucība un materiālā palīdzība, lai bērni ar īpašām vajadzībām varētu piedalīties vasaras nometnēs.

Koncertā piedalīsies mākslinieku, mūziķu, aktieru ģimenes. Koncertu vadīs aktieris Ainārs Ančevskis. Aināra Ančevska dēls Raitis ir piedalījies šādā nometnē, tajā īpaši novērtē iespēju tikties ar draugiem, kā arī sportiskās un radošās aktivitātes.

Latvijas Televīzija un Latvijas Bērnu fonds turpina tradīciju - labdarības akciju „Nepaej garām!”. Šogad akcijas «Nepaej garām!» mērķis ir vākt ziedojumus vasaras nometnēm bērniem ar īpašām vajadzībām no visas Latvijas.

Jau šobrīd darbojas akcijas ”Nepaej garām!” ziedojumu tālrunis – 90006484,

uz kuru piezvanot iespējams ziedot  1,42 eiro bērniem ar īpašām vajadzībām, lai desmit šīs vasaras dienās bērni varētu uzlabot veselību, pilnveidot savas radošās prasmes un atpūsties speciālās  nometnēs.

2017. gadā 23 nometnēs piedalījās 600 bērni no astoņām lielajām pilsētām un 64 novadiem. Arī šogad plānots noorganizēt ne mazāk bezmaksas nometņu bērniem ar īpašām vajadzībām, bērniem no maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm, integrācijas nometnes un nometnes bērniem, kas cietuši vardarbībā. Vienas nometnes kopējās izmaksas ir 9 500 eiro, bērns tajā uzturas 10 dienas.

Akcijas mērķis ir uzdāvināt vasaru un piedzīvojumu  visai ģimenei, tieši tālab arī

akcijas koncertā, kas tiešraidē būs skatāms gan  31. martā LTV1 ēterā, gan internetā plkst. 21.25,

zālē un uz skatuves redzēsim ģimenes. Koncertā piedalīsies Sējānu un Kaukuļu ģimenes, aktieris Mārcis Maņjakovs ar krustdēlu, Valts Pūce un ''Da Gamba'', Kaspars Zemītis un ''Sudden Lights'', brāļi Intars un Lauris Busuļi, Ira un Rūta Dūdumas un citi mākslinieki.

Sadarbībā ar LSM pirms koncerta  un tā laikā darbosies bērnu radošās darbnīcas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti