Bolderājas svētki sola iespēju radoši izpausties un atpūsties lieliem un maziem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

1. jūnijā - Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā - Bolderājā un Daugavgrīvā notiks radošas un atraktīvas aktivitātes, veltītas ģimeņu kopīgai laika pavadīšanai - Bolderājas svētki, informēja projekta vadītāja Sandra Konstante.

Ar Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas iniciatīvu jau otro gadu Bolderājas svētkus kopīgi rīkos apkaimes izglītības un kultūrizglītības iestādes,  šogad iesaistot arī nevalstiskās organizācijas, radot apkaimes svētkus sev un viesiem. Šī gada svētki, kuru moto - "Piedalies! Izzini! Radi! Atpūties!" īpaši vērsti uz ģimeņu kopīgu laika pavadīšanu radošā, atraktīvā gaisotnē un sadarbības veicināšanu starp apkaimes izglītības iestādēm un Rīgas nevalstisko organizāciju sektoru. Informatīvajās un radošajās darbnīcās svētku apmeklētāji varēs iepazīt nevalstisko organizāciju misiju, daudzveidību un darbību, iedvesmoties dalībai tajās, kā arī - izzināt dažādu tautu kultūru.

Visas dienas garumā Bolderājā un Daugavgrīvā septiņās tematiskajās salās notiks daudzveidīgi pasākumi: Latvijas jauniešu populārās mūzikas festivāls/konkurss “Boldsound”, grupas “Laime pilnīga” meistarklase un koncerts, Svetlanas un Viktora Kisilu tango meistarklase, skolu deju kolektīvu un ansambļu koncerti, burbuļu šovs, lego labirinti, meistarklase filcēšanā, prāta spēles, izstādes, 33. vidusskolas muzeja apmeklējums un gidu vadītas ekskursijas, kas dos iespēju iepazīties ar apkaimes vēsturi, ciguna, apzinātības prakse, smieklu joga, baskāju taka, kikboksa un taiboksa paraugdemostrējumi, dažādas sporta aktivitātes un radošās darbnīcas, kā arī “Trušu karaliste” un daudz kas vēl interesants.

Notiks arī svētku spēle, kuras dalībnieki, izpildot spēles noteikumus, varēs piedalīties balvu izlozē par pasākuma organizatoru un dalībnieku balvām, kas notiks Bolderājas svētku noslēguma pasākumā Bolderājas Mūzikas un mākslas skolā.

Svētkus organizē: Bolderājas Mūzikas un mākslas skola, Bērnu un jauniešu centrs “Bolderāja”, Rīgas 19. vidusskola, Rīgas 33. vidusskola, Daugavgrīvas vidusskola, Latvijas Jūras akadēmija, RCB Bolderājas filiālbibliotēka, Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas atbalsta biedrība.

Svētkus atbalsta Rīgas dome, ''British Council'' pārstāvniecība Latvijā, AS ''Latvijas finieris'', ''Eiropas skaņa'', ''Impresario Baltica'', ''Ink Idea lielformāta druka'', dizaina studija'' Laimes lāde''.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti