«Pasaki man pasaku!» – Rīgas cirka skolas audzēkņi lielus un mazus aicina uz izrādi

Rīgas cirka skola aicina uz izrādi "Pasaki man pasaku!" – sapņu un fantāzijas motīvu caurvītais iestudējums adresēts visu paaudžu skatītājiem, informēja pasākuma organizētāji.

Izrādes notiks Rīgas cirkā 5., 6. un 7. jūnijā plkst. 18.30.

Rīgas cirka skolas audzēkņiem nu jau par tradīciju kļuvis veidot semestra noslēguma izrādi. Iestudējumā savijas teātra un cirka elementi, kā arī disciplīnu dažādība – akrobātika, gaisa akrobātika, žonglēšana, dažādas līdzsvara disciplīnas un klaunāde. Iestudējumā piedalās audzēkņi vecumā no 7 līdz 17 gadiem.

"Pasaki man pasaku!" ir stāsts par kādu dzīves nomāktu vīru, kurš nejauši iekāpj pasaku vilcienā bez galastacijas. Šis kļūst par aizraujošāko braucienu viņa dzīvē – visapkārt mainās tēli, notikumi un varoņu noskaņojumi, bet pēcāk var tikai minēt, vai viss piedzīvotais ir bijis spilgts sapnis vai kāda jaunatklāta realitāte.

Izrāde tapusi, Rīgas cirka skolas treneriem un audzēkņiem sadarbojoties ar režisori Antru Leiti-Straumi.

Izrādes "Pasaki man pasaku!" apmeklētājiem būs iespēja arī apskatīt atklāšanas sezonas programmā iekļauto vēsturisko plakātu un fotogrāfiju izstādi "Jautrības metamorfozes" – priekšmetisku, tekstuālu un fotogrāfisku ceļojumu no vairāk nekā 100 gadus tālas cirka vēstures līdz nesenākai pagātnei.

KONTEKSTS:

Rīgas cirks visa 2024. gada garumā svin savu pastāvēšanas 135. gadadienu un cirka arēnas atklāšanas sezonu – pēc energoefektivitātes darbu īstenošanas, kā arī arēnas tehniskās aprīkošanas cirka arēnā var notikt kvalitatīvas lielformāta cirka izrādes un citi kultūras notikumi. Šosezon Rīgas cirkā būs redzamas, gan starptautisku atpazīstamību guvušas citvalstu viesizrādes, gan pašu producētas izrādes.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti