Bērnudārza «Zeltābele» mazie dziedātāji ieskaņojuši albumu «Skaitāmpantu dziesmiņas»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem.

Bērnudārza "Zeltābele" mazie dziedātāji ieskaņojuši latviešu skaitāmpantu albumu "Skaitāmpantu dziesmiņas", kuram dziesmas komponējis Jānis Ķirsis. Albums ar skanīgu prezentāciju tika atvērts grāmatu nama "Valters un Rapa" mājīgajās telpās.

Sākotnēji albums bija pieejams tikai digitālajās mūzikas lejupielādes un straumēšanas platformās. Taču tagad pieejama arī albuma CD versija, kurā atrodami gan visu dziesmu vārdi, gan dziesmu instrumentālie pavadījumi. Kurš gan nezina šos populāros latviešu skaitāmpantus - "Še tev dālderis", "Punktiņš, punktiņš, komatiņš", "Mazs kaķīts, mazs zaķīts", "Cepu, cepu kukulīti" un citus! Taču līdz šim tie bija tikai skaitāmi, bet tagad tie ir arī izdziedāmi!

Komponists un aranžētājs Jānis Ķirsis 14 šādus pantiņus izlocījis lipīgās melodijās un asprātīgā interpretācijā ierakstījis studijā, sadarbojoties ar privātās sākumskolas "Zeltābele" mazajiem dziedātājiem, pieaicinot palīgā arī pieredzējušos dziedātājus - Rūtu Dūdumu un Raimondu Bramani, kā arī atraktīvo "Knīpu un Knauķu" balsi - Eremiju Sējānu.

Skaitāmpantus skaitīja un dziesmas dziedāja: Emīlija Berlaņuka, Anna un Marta Dambes, Paulīna Marhele, Marta Potetinova, Līva Kalinka, Rebeka Reikmane, Leila Rodovica, Laura Blagova, Krišs un Kate Egles, Rebeka-Keita Blūma, Laura Rivoša, Elza Mikuse, Jēkabs Butāns.

Diriģēja: Sanita Ozoliņa-Žubule un Gundega Drava. Albuma dizainu veidoja Krišs Salmanis.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti