VIDEO: Grūtniecība, dzemdības un pēcdzemdību periods. Pieņēmumi un zinātne

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 3 mēnešiem.

Dūla un zīdīšanas konsultante Līga Vasara-Brakmane bērnu mentālās veselības nedēļā "Runā ar mani" stāstīs par grūtniecību, dzemdībām, pēcdzemdību periodu, kliedējot dažādus sabiedrībā populārus mītus.

"Grūtniecības, dzemdību un pēcdzemdību perioda ietekme uz bērna un vecāku attiecībām: mīti un zināmais". Vai satrauktām grūtniecēm būs nemierīgi bērni, vai epidurālā analgēzija traucēs saiknei ar bērnu, vai mātes un tēva aprūpe atšķiras? Dūla, zīdīšanas konsultante Līga Vasara-Brakmane apskatīs šos un citus pieņēmumus no tradīciju, pieredzes un zinātnes viedokļa.

No 6. līdz 12. martam norisināsies bērnu mentālās veselības nedēļa "Runā ar mani", kuras mērķis ir izglītot vecākus un atbalsta personas par bērnu mentālo veselību, kā arī informēt par resursiem un to, kur rast palīdzību Latvijā.

"Runā ar mani" organizē biedrība "Debesmanna", visi notikumi ir bez maksas un norit attālināti "Debesmannas"  feisbuka un instagrama lapu tiešraidēs.

Tiešraides būs pieejamas arī LSM.LV un Bērnistabas "Facebook" lapā.

Šī gada bērnu mentālās nedēļas ietvaros ir lielisks jaunums – visas nedēļas garumā būs iespēja sekot līdzi @mazie.lasitaji instagrama kontam, kura saturu veido Laura Jambuševa. Viņa iepazīstinās ar dažādām grāmatām, kas domātas bērniem un jauniešiem par mentālo veselību un emocionālo labsajūtu. Jambuševa ir ģimenes un bērna tiesību asociētā pētniece organizācijā "Baltic Human Rights Society", kā arī Saeimas Juridiskā biroja juridiskā padomniece.

  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti