V.I.P.

Zīmju valodā. VIP

V.I.P.

Zīmju valodā. VIP

V.I.P. Fināls

TESTS: Vai zini atbildes uz Jēkabpils jauniešu kluba biedru neatbildētajiem spēles «V.I.P.» jautājumiem

Noslēdzies Latvijas Televīzijas erudīcijas spēles "Veiksme. Intuīcija. Prāts." ("V.I.P.") cikls, kurā savas zināšanas pārbaudīja Jēkabpils jauniešu kluba "13. pirmdiena" dalībnieki un bijušie biedri. Gāja visādi, bet ieraksta laikā studijā dominēja vienkāršībā un sirsnībā balstīta atmosfēra, prieks par katru pareizi atbildēto jautājumu, gaviles un smiekli par komandas biedru reakcijām. Noskaidro, vai spētu atbildēt uz jautājumiem, kuri spēles dalībniekiem izrādījās par grūtu!

Pērn rudens sezonas sākumā uz erudīcijas spēles "V.I.P." ierakstu kā skatītāji atbraukt pieteicās Jēkabpils jauniešu kluba "13. pirmdiena" dalībnieki. Pēc ieraksta jēkabpilieši uzrunāja spēles veidotājus, sakot, ka būtu gatavi arī paši piedalīties. Ir anketas, ir interese, un trīs pirmdienas martā kluba biedri un vecbiedri piedzīvoja savu veiksmes, intuīcijas un prāta pārbaudi.

Finālspēlē tikās mediķes Lienes Martinsones-Bērzkalnes komanda ar "13. pirmdienas" dalībnieci Evelīnu Stikāni un vecbiedri Evu Plaudi trijniekā. Dāmām pretī stājās pirmā pusfināla uzvarētāji kapteinis uzņēmējs Jānis Utināns un divi kluba vecbiedri Rihards Ražinskis un Salvis Skurjats. Lienes trijnieks nopelnīja 970 eiro, kas pēc "V.I.P." finālspēļu ieguvumiem jāvērtē kā vidējs naudas ieguvums – mēdz būt vairāk un arī mazāk.

"V.I.P." dalībnieki un raidījuma vadītājs
"V.I.P." dalībnieki un raidījuma vadītājs

Vai spēsi atbildēt uz 12 jautājumiem, uz kuriem "13. pirmdienas" pārstāvji neatbildēja?

Citi LTV erudīcijas spēļu testi

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti