V.I.P.

Zīmju valodā. VIP

V.I.P.

Zīmju valodā. VIP

V.I.P. "Splendid Palace" pret aktieriem

TESTS. Grūtākie «V.I.P.» spēles jautājumi par un ap kino

Pirms simt gadiem, 1923. gada 30. decembrī, svinīgi tika atklāts greznākais kinoteātris Baltijā – "Splendid Palace". Tas joprojām ir nepārspējami skaists un darbojas ar pārdomātu repertuāru. Par godu šai simtgadei kinoļaudis un kino skatītāji tikās Latvijas Televīzijas raidījuma "Veiksme. Intuīcija. Prāts" spēlē, kur izmēģināja savus spēkus erudīcijas jautājumu atbildēšanā. Izmēģini savus spēkus arī tu!

Kino cikla pirmajā pusfinālā kinokritiķes Dairas Āboliņas komanda tikās ar uzticamu kinoskatītāju un studentu komandu kapteiņa Roberta Beķera vadībā. Savukārt otrajā pusfinālā – kino producentu komanda ar kapteini Ilonu Bičevsku un aktieru komanda ar aktieri Gundara Āboliņu priekšgalā.

Savukārt finālā izvirzījās abu Āboliņu komandas, bet arī šoreiz viņi neatklāja, vai ir radinieki. Draudzīgajā finālā, kur kopā ar Dairu Āboliņu atbildes meklēja kinoteātra "Splendid Palace" vadītāja Ieva Sīpola un SIA "Rīgas nami" valdes priekšsēdētāja Baiba Beatrise Sleže, bet Gundara Āboliņa komandā jokus plēsa aktieri Jānis Skutelis un Anta Aizupe, ar pavisam nelielu starpību laurus plūca aktieru trijnieks. Viņi savu balvu  – 1140 eiro – novēlēja pensionēto skatuves mākslinieku fondam.

Fināla dalībnieki no kreisās: Jānis Skutelis, Anta Aizupe, komandas kapteinis Gundars Āboliņš, preti...
Fināla dalībnieki no kreisās: Jānis Skutelis, Anta Aizupe, komandas kapteinis Gundars Āboliņš, pretinieku komandas kapteine Daira Āboliņa, Baiba Beatrise Sleže, Ieva Sīpola.

Citi LTV erudīcijas spēļu testi

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti