Diskusijā ar zinātniecēm mudinās skolnieces un studentes izvēlēties karjeru zinātnē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem un 7 mēnešiem.

Lai pievērstu lielāku uzmanību Latvijas zinātniecēm – sievietēm un viņu sasniegumiem, Latvijas Universitātes (LU) “Zinātnes kafejnīcā” otrdien, 10. novembrī, vakarā varēs iepazīties ar četrām no viņām – Ivetu Pugajevu no institūta “BIOR”, Līgu Grīnbergu no LU Cietvielu fizikas institūta, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) zinātnieci Kristīni Šalmu-Ancāni un LU zinātnieci Annu Ramatu-Stundu.

“Zinātnes kafejnīca” ir Latvijas Universitātes zinātnes projekts, kas notiek četrreiz gadā un šovakar būs vērojams tiešraidē LU portālā un sociālo tīklu kontos.

Sindija Grāvere: Par diskusiju LU “Zinātnes kafejnīcā”
00:00 / 00:45
Lejuplādēt

Viena no “Zinātnes kafejnīcas” rīkotājām, LU sabiedrisko attiecību speciāliste Sindija Grāvere Latvijas Radio pastāstīja, ka diskusijas mērķis ir iedvesmot vairāk sieviešu izvēlēties karjeru zinātnē, kas pēdējos gados kļūst arvien populārāk.

“Esam uzaicinājuši četras zinātnieces ar nopietnu pieredzi. Trīs no viņām ir ieguvušas “ L'Oréal Baltic” balvu sievietēm zinātnē. Viņas vairāk pastāstīs par ceļu līdz zinātnieces karjerai, vai mūsdienās pastāv kādi stereotipi par sievietēm zinātnē, kāda ir viņu darba specifika. Diskusijas veidā viņas mēģinās arī iedrošināt skolnieces un studentes izvēlēties karjeru zinātnē, parādot, ka tā ir interesanta karjeras izvēle un lielas attīstības iespējas,” pauda Grāvere.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti