Lāpu velobrauciens Lāčplēša dienā savienos abus Daugavas krastus

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

Trešo gadu biedrība "Tru Fix Kru" Lāčplēša dienā rīko lāpu velobraucienu, lai godinātu Latvijas brīvības cīņās kritušos varoņus. 11.novembra vakarā lāpu braucienā pa Rīgas ielām piedalīsies vairāk nekā 100 velobraucēji un dosies no Latvijas Nacionālas bibliotēkas (LNB) ēkas Pārdaugavā uz Prezidenta pili, lai 11.novembra krastmalā noliktu svecītes.

Lāčplēšdiena ir piemiņas diena, kurā viena no pazīstamākajām tradīcijām ir svecīšu aizdedzināšana pie Rīgas pils 11.novembra krastmalā
Aktīvie velobraucēji Lāčplēšdienā pulcēsies plkst. 19:00 pie veikala "Brūklene" Kuģu ielā 11, pretim LNB, kur tiks sagatavotas un uzpildītas dalībnieku līdzpaņemtās lāpas.

Lāpu velobrauciena maršruta shēma (foto: "Tru Fix Kru")

Velobrauciens sāksies plkst. 19:30, kad ar degošām lāpām rokās riteņbraucēji dosies pāri Vanšu tiltam un pa Raiņa bulvāri nonāks līdz Brīvības piemineklim, kur veiks dažus goda apļus. Tālāk lāpu brauciens virzīsies cauri Vecrīgai līdz Doma laukumam un pēc tam noslēgsies 11.novembra krastmalā. Tur dalībnieki noliks lāpas, aizdegs svecītes un godinās kritušos.

Foto: Artūrs Pavlovs

Pasākuma organizatori aicina pievienoties ikvienu, jo braukšana noritēs mierīgi un bez steigas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti