Baso pēdu ultramaratons – 27.augustā; atsākas baskāju skriešanas treniņi

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem un 11 mēnešiem.

Gatavojoties ikgadējam Baltijas Baso pēdu ultramaratonam, kas šogad notiks jau ceturto gadu pēc kārtas, katru ceturtdienas vakaru plkst. 19 no 2. jūnija līdz 18. augustam Mangaļsalas pludmalē tiks rīkoti bezmaksas baskāju skriešanas treniņi, kuros tiek gaidīts ikviens interesents, informēja Latvijas Baskāju skriešanas biedrība.

Baltijas Baso pēdu ultramaratons jau ir kļuvis par Latvijas skriešanas sacensību kalendāra neatņemamu sastāvdaļu. Šogad tas notiks jau ceturto reizi un jau tradicionāli interesentiem piedāvā iespēju pārbaudīt savus spēkus 53 km, 34 km un 11 km distancēs. Sacensības tiek organizētas Kurzemes jūrmalā – posmā no Mazirbes līdz Rojai. Šogad sacensības notiks 27. augustā. Baltijas Baso pēdu ultramaratons ir vienas no retajām sacensībām, kurās baskāju skrējēji tiek vērtēti atsevišķā kategorijā, tādējādi aicinot ikvienu izmēģināt dabiskas kustības prieku.

Baskāju skriešanas treniņos aicināti piedalīties ne vien tie, kas vēlas startēt Baltijas Baso pēdu ultramaratonā, bet ikviens interesents, kurš vēlas izkustēties un labi pavadīt laiku darbdienas vakarā kopā ar citiem sportot gribētājiem. Dalībai treniņā nav nepieciešama speciāla fiziskā sagatavotība, jo ikviens dalībnieks varēs veikt tik intensīvu un garu treniņu, cik ļaus viņa individuālais sagatavotības līmenis un vēlme.

Treniņos plānots iepazīties ar baskāju skriešanas tehnikas specifiku un veikt 2-8 km garu skrējienu gar jūru, taču distances garumu katrs dalībnieks var izvēlēties individuāli, izvērtējot savas spējas un vēlmes. Treniņi ir bez maksas, un tiem nav nepieciešama iepriekšējā pieteikšanās. Treniņus organizē Latvijas Baskāju skriešanas biedrība.

Vairāk informācijas par gaidāmajiem treniņiem var atrast organizatoru mājaslapā www.pabaso.lv.

Savukārt plašāka informācija par Baltijas Baso pēdu ultramaratonu pieejama sacensību mājaslapā.

Latvijas Baskāju skriešanas biedrība dibināta 2012. gada 4. aprīlī ar mērķi popularizēt baskāju dzīvesveidu Latvijā, informēt sabiedrību par veselīgu dzīvesveidu, kas saistīts ar dabisku sportošanu, veicināt veselīga dzīvesveida īstenošanu plašākā sabiedrībā un kopīgiem spēkiem paplašināt baskāju skriešanas kustību. Šobrīd biedrība apvieno 87 basās skriešanas entuziastus, kas piedalās skriešanas sacensībās gan Latvijā, gan ārpus tās robežām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti