4. studija

4. studija

4. studija

Jelgavā daudzbērnu ģimenes uztrauc gaidāmā pabalstu piešķiršanas kārtība

Kad Rīgā tiks uzstādītas solītās 100 jaunā dizaina pieturvietas?

Kavējas dizains Rīgas sabiedriskā transporta jaunajām nojumēm

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Rīgas dome solīja, ka līdz augustam būs izstrādāts dizains sabiedriskā transporta jaunajām pieturvietām. Tomēr Latvijas Televīzijas raidījums "4. studija" noskaidroja, ka dizains joprojām esot tikai "finiša taisnē". 

Tā kā šī gada laikā tiek demontētas aptuveni 100 nojumes, plāns bija prioritāri jaunas izvietot nojaukto vietā, uzklausot arī sabiedrības vēlmes.

Līdz maija beigām Rīgas pašvaldība aicināja pretendentus pieteikties pieturvietu nojumju dizaina izstrādei, lai Rīgā būtu vienota tipa un dizaina pieturvietu nojumju risinājumi. Bija pieteikušies trīs pretendenti, kuriem 45 dienu laikā bija jāizstrādā kopā deviņas skices trīs dažādu nojumju izmēriem. Tika solīts, ka līdz augustam būs izraudzīts uzvarētājs, Satiksmes departaments varēs izsludināt konkursu par nojumju izgatavošanu un līdz šī gada beigām tiks uzstādītas jau pirmās 100 nojumes.

Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Lelde Rudzika stāstīja, ka iepriekš minētās skices joprojām ir "finiša taisnē".

Pēc tam vēl gaidāma publiskā apspriede, kur iedzīvotāji varēs izteikt savu viedokli. Tālāk skices nonāks Pilsētas attīstības departamentā, kas izstrādās tehnisko risinājumu. Pēc tam, kad tehniskais risinājums nonāks Satiksmes departamentā, tiks izsludināts iepirkums par pieturvietu būvniecību. Tādējādi departaments risinājumus cer saņemt septembra beigās. Rudzika nemācēja komentēt kavēšanās iemeslus, jo skiču sadaļu organizē Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments.

Raidījumam "4. studija" neizdevās iegūt atbildi no Pilsētas attīstības departamenta. Pirms divām nedēļām tas solīja, ka skices kuru katru dienu būs gatavas, bet vēlāk raidījumam vairs neatbildēja.

Jau ziņots, ka Rīgā gaidāmas būtiskas pārmaiņas sabiedriskā transporta pieturvietās, kur līdz šim daudzviet nebija nojumju vai trūka soliņu. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti