Spīdveja trases atjaunošanas darbi tuvojas noslēgumam

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

Biķernieku kompleksās sporta bāzes (BKSB) stadionā norit pēdējie remontdarbi, novēroja Latvijas Televīzijas raidījums "Zebra". 16.augustā notiks "Riga FIM Speedway Grand Prix" 8.posms, kuram gatavojas BKSB apsaimniekotāji un uzturētāji.

21.gadsimtā Biķernieku trases spīdveja stadionā nav notikušas sacensības, bet paredzēja veikt trases atjaunošanas darbus pirms augusta vidū gaidāmā Pasaules čempionāta šajā sporta veidā, kur Lativju pārstāvēs arī valsts labākie spīdvejisti Andžejs Ļebedevs un Jevgeņijs Kostigovs.

Moto stadiona tribīnes tiek sagatavotas skatītāju un žurnālistu uzņemšanai, paralēli tiek ierīkots moto treka drošības borts, atjaunotas apgaismojuma un lietus ūdeņu noteces sistēmas, kā arī aktīvi norisinās citi darbi, kuri nodrošinās pašmāju un ārvalstu viesu uzņemšanu un sacensību drošību visaugstākajā līmenī, informē BKSB.

Lai arī segums ir uzlabots un pēc izmēģinājuma brauciena tas saņēmis atzinīgu vērtējumu, tikai sacensības  parādīs tā kvalitāti. Atjaunotas tiek arī tribīnes, kuras neaiztiktas nostāvējušas 20 gadus. Atvesti soliņi, kuri tiek uzstādīt. Pirms pašām sacensībām paredzēta starta un luksofora aprīkojuma uzstādīšana.

Sacensības apmeklēs 10 000 skatītāju, tās translēs 160 televīziju kanālos. Pasaules kausa posmā piedalīsies 16 labākie spīdveja braucēji no Anglijas, Austrālijas, Amerikas, Dānijas, Zviedrijas, Krievijas, Polijas, Vācijas, Slovākijas un Latvijas. Pēc aptuvenām aplēsēm kopējie valsts  ieņēmumi no spīdveja sacensībām Biķernieku trasē varētu sastādīt vairāk nekā 2,5 miljonus eiro.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti