Norisināsies rallijs ar dabasgāzi darbināmiem automobiļiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 8 mēnešiem.

No 9.līdz 12.oktobrim Latvijā norisināsies starptautiskā rallija "Blue Corridor" posms. Rallijā piedalās ar dabasgāzi darbināmi rūpnieciski ražoti automobiļi, kuri startē 7.un finišē 31.oktobrī, veicot ceļu no Sanktpēterburgas līdz Milānai un atpakaļ.

Dalībnieki veic ceļu caur Baltijas valstīm līdz pat Adrijas jūras piekrastei un Balkāniem. Šāds maršruts nav nejaušs, jo vairākumā šo valstu jau šodien būtiskos apjomos patērē dabasgāzi kā motordegvielas avotu, bet pārejām valstīm nākotnē ir sagaidāms nozīmīgs patēriņa pieaugums. Daudzās valstīs liela perspektīva ir dabasgāzei kā degvielai kuģu bunkurēšanā.

Rallija ietvaros notiks diskusijas Tallinā, Rīgā, Viļņā, Varšavā, Nirnbergā, Milānā un citās Eiropas pilsētās, kurās dabasgāzes un automobiļi industrijas pārstāvji, politiķi, ekologi, kā arī autoamatieri varēs apmainīties ar viedokļiem par dabasgāzes transporta tirgus attīstības aspektiem Eiropā. 10.oktobrī diskusija norisināsies Rīgā.

Automašīnas varēs apskatīt piektdien, 10.oktobrī, pie Arēnas “Rīga” pirms "Dinamo Rīga" hokeja spēles, savukārt sestdien, 11.oktobrī, tās būs divas stundas redzamas Rātslaukumā no plkst.10:00.

Maršruta sākums ir saistīts arī ar Sanktpēterburgas Starptautiskā gāzes foruma atklāšanu kongresu izstādes centrā “Ekspoforum”, bet noslēgums ar 3.Eirāzijas inovāciju un starptautiskās integrācijas forumu Itālijā. Galvenie rallija organizatori ir “Gazprom eksport” un Vācijas kompānija “E.ON. Global Commodities”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti