Būs biežāki satiksmes autobusu reisi uz Muceniekiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

No pirmdienas, 14.marta, tiek palielināts reisu skaits 16.autobusa maršrutā. Kustības sarakstam pievienoti pieci papildu reisi gan Abrenes ielas, gan Garkalnes Mucenieku virzienā. 

Šādas izmaiņas veiktas pēc Mucenieku iedzīvotāju priekšlikumiem par maršruta pagarināšanu līdz pat ciema centram un vēlmi biežāk izmantot šo maršrutu. 

„Galvenā būtība 16.autobusa maršrutam, kas iet uz Muceniekiem, ka tas agrāk neiebrauca pašā centrā, bet apstājās aptuveni simts, divsimts metrus no ciemata centra un tikai atsevišķi reisi iegāja Muceniekos, tad tagad jau no 14.marta, no pirmdienas, būs palielināts to reisu skaits, kas iebrauc Muceniekos, tādējādi cilvēkiem nebūs vairs jāmēro šis ceļš uz attālāko pieturu," par izmaiņām 16. autobusa kustības sarakstā vairāk  stāsta ''Rīgas satiksmes'' (RS) pārstāvis Viktors Zaķis: 

"Tāpat tiks mainīts kustību saraksts darba dienām un brīvdienām, un būs vairāk nekā 10 reisu, kas iebrauks Muceniekos gan darba dienās, gan arī brīvdienās. Minētās izmaņas, protams, ir veiktas, ņemot vērā Mucenieku iedzīvotāju izteiktos priekšlikumus.”

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti