Rīta Panorāma

Gruzijā apstiprināts "ārvalstu ietekmes" likums

Rīta Panorāma

Kā izvēlēties drošu nometni bērnam?

Francijā parastas mašīnas pārveido par ceļojumu auto

Francijā parastas mašīnas pārvērš par īstiem ceļotāju auto

Kāda darbnīca Francijā izgatavo aprīkojumu, kas vienkāršā veidā dod iespēju tūristiem pārveidot parastas mašīnas par īstiem ceļotāju auto. Galvenā priekšrocība, salīdzinot ar tā dēvētajiem kemperiem jeb mājiņām uz riteņiem, ir zemās izmaksas

"Priekšrocība ir tā, ka tā ir mūsu ikdienas automašīna. Taču šovakar tā būs neliela virtuve uz riteņiem un viesnīca uz riteņiem," stāstīja pārveidotās mašīnas īpašnieks Sedriks Žolivets.

Auto tūristi tālos ceļojumos parasti piekabina savam auto dzīvojamo treileri vai izmanto kemperus. Tie sniedz brīvības sajūtu, kas apvienota ar ērtību.

Jaunas mašīnas cena var sasniegt pat 65 tūkstošus eiro, savukārt parasta auto pārveide darbnīcā netālu no Francijas pilsētas Anžē iespējama, sākot no 900 eiro.

Pieprasījums pēc pakalpojuma gada laikā dubultojies, un patlaban komplektus galvenokārt no koka detaļām ražo jau 15 cilvēki. Protams, ne visus auto var pārveidot, taču meistari ir gatavi izgatavot aprīkojumu apmēram 140 dažādiem auto modeļiem.

 

Par ceļotāju auto pārveidota parasta mašīna
Par ceļotāju auto pārveidota parasta mašīna

Vispiemērotākais šāds ceļošanas veids ir pāriem vai nelielai kompānijai, to apstiprināja arī pārveidotā auto saimnieks Sedriks un viņa sieva. Grozāms galdiņš un sēdvieta, ko viegli var pārveidot par gultu, dod iespēju justies ērti dabā un situācijās, kad nav pieejamas apmešanās vietas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti