Sarkanais Krusts un Rīgas Sociālais dienests aicina ziņot par cilvēkiem, kam vajadzīga palīdzība pārtikas piegādē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem un 3 mēnešiem.

Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) un Rīgas Sociālais dienests aicina iedzīvotājus, kam pašizolācijas dēļ radušās grūtības ar pārtikas produktu piegādi, ziņot par to organizācijām.

“Pašizolēšanās nenozīmē papildu atvaļinājumu ar pastaigām, lielveikalu apmeklējumiem vai radinieku apciemošanu u.tml. Ja Tev nav, kas pieved pārtikas produktus, vai zini, ka kādam kaimiņam trūkst palīdzības, ziņo mums! Kopā varam palīdzēt!” aicina biedrība.

Lai precizētu, kāda palīdzība nepieciešama, un izskatītu veidus, kādos būtu iespējama palīdzība, iedzīvotāji aicināti zvanīt atrašanās vietai tuvākajai LSK komitejai (kontakti: http://www.redcross.lv/komitejas/) vai biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” sekretariāta centrālajam birojam pa tālr. - 67336651 (darba dienās plkst. 8.30-17.00, piektdienās plkst. 8.30-16.00), vai rakstīt e-pastu uz adresi: [email protected].

Tāpat iedzīvotāji var ziņot Rīgas Sociālajam dienestam, zvanot  pa bezmaksas informatīvo tālruni 80005055, ārpus darba laika darbojas balss pastkastīte vai darba dienās darba laikā pa Rīgas Sociālā dienesta informatīvo tālruni 67105048.

Rīgā produktu un pirmās nepieciešamības preču piegāde patlaban turpinās un notiek visiem tiem rīdziniekiem (vairāk nekā 11 000), kuri saņem sociālo pakalpojumu “Aprūpe mājās”, informē Rīgas domes Labklājības departaments.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti