Humpalu medības

Humpalu medības | Fināls | Vakariņas pie Lady Gaga

Humpalu medības

Humpalu medības | Slavenību laimes rats? | 1. epizode

Humpalu medības | Kurš tiks šovā?

Jauniešu šovam «Humpalu medības» otrā sezona. Iepazīsti dalībniekus un vadītājus!

Latvijas Televīzijas (LTV) kanāls pusaudžiem "Plusaudzis" uzsāk otro sezonu ilgi gaidītajam šovam "Humpalu medības", kurā piedalīsies astoņi dalībnieki, bet vadītājam Marģeram šosezon būs kolēģe – pagājušo "Humpalu medību" uzvarētāja Lotanna. Šī sezona būs nedaudz citādāka – dalībnieki ne tikai meklēs labākās "pērles" humpalās, bet arī radoši izpaudīsies, iejutīsies stilista lomā un pildīs mājasdarbus.

"Humpalu medības" ir šovs, kas apvieno pusaudžus, kuriem ir interese par stilu, ilgtspējīgu modi, patīk pašiem radoši izpausties un pārveidot drēbes un kuri vēlas palīdzēt citiem pusaudžiem mainīt stereotipus par lietoto apģērbu veikalos atrodamajām precēm. Šoreiz šovam varēja pieteikties ikviens interesents vecumā no 8–17 gadiem, un šī gada moto ir #Stils_Ar_Domu.

Skaties arī citus jauniešu šovus

Iepazīsti vadītājus!

Marģers ir "Humpalu medību" saimnieks jau no pirmās sezonas. Viņš ar savu tērpu izvēli pārsteidz ne vien kameras priekšā, bet arī ikdienā ģērbjas koši un pamanāmi. 

Lotannu Marģers satika "Humpalu medību" 1. sezonā, kad Lotanna plūca uzvarētājas laurus. Paralēli mācībām Lotanna ir kanāla "Plusaudzis" seja. Tāpat viņa aktīvi darbojās savā platformā "TikTok".

Marģers un Lotanna.
Marģers un Lotanna.

Otrajai šova sezonai pieteicās prāvs interesentu skaits, un katram bija sava motivācija – kāds vēlējās parādīt, ka iepirkšanās humpalās ir ekonomisks un dabai draudzīgs iepirkšanās veids, bet cits vēlējās būt LTV radītā projektā. Arī dalībnieki bija dažādi: dažs darbojas platformā "TikTok", cits spēlē jauniešu rokgrupā, vēl kāds interesējās par modi u. tml.

Taču visus dalībniekus šovā uzņemt nevar. Marģers un Lotanna veica video zvanu, lai iepazītos tuvāk ar potenciālajiem dalībniekiem un noskaidrotu, kuri būs "Humpalu medību" otrās sezonas dalībnieki. Pēc sarunām par šūšanu, pelēkajām šūnām, radošumu un dzīvi Marģers un Lotanna kopā ar "Humpalu medību" žūriju nonāca pie lēmuma.

Iepazīsti dalībniekus!

Konkurence bija spēcīga un visi jaunieši bija lieliski, tomēr žūrija pieņēma lēma, ka "Humpalu medību" otrajā sezonā piedalās:

"Humpalu medību" otrās sezonas dalībnieki.
"Humpalu medību" otrās sezonas dalībnieki.

Katrīna (16 gadi). Viņa ne tikai "ķemmē" humpalas, bet arī spēlē futbolu virslīgā. 

Adrians (14 gadi). Adrians brīvajā laikā nodarbojas ar snovošanu, kā arī mācās ģitāru. Pēc paša aplēsēm, 60% no viņa drēbēm ir no humpalām.

Bruno (15 gadi). Bruno virsotnes sasniedz ne tikai ar savu stilu, bet arī piedaloties klinšu kāpšanā. Interesanti, ka Bruno šūt iemācījies  pašmācības ceļā ar lietotu šujmašīnu.

Viestards (17 gadi). Viestards ar savām stila pērlēm un ikdienu dalās savā platformas "TikTok" profilā. Tāpat viņš ļoti sapņo kādu dienu izpildīt savas dziesmas "Eirovīzijas" konkursā.

Diāna (15 gadi). Diānai patīk māksla. To viņa arī izpauž savā stilā un pašas pārveidotajās drēbēs. Protams, vakaros ietīties segā un skatīties filmas arī ir viņas sirdslieta.

Emma (17 gadi). Emma, iepērkoties humpalās, sapņo par sērfošanu. Iespējams, kaut kad nākotnē Emmu redzēsim uz lielajām skatuvēm, jo viņa spēlē bungas.

Elza Roberta (17 gadi). Elza darbojas jauniešu rokgrupā. Tāpat viņa kopā ar mammu dodas humpalu izbraukumos pa visu Latviju. 

Līva (15 gadi). Līvai ļoti patīk fotografēt, lasīt grāmatas un iet pārgājienos. Daži no pārgājieniem aizved arī līdz humpalām. 

Nu ko? Jāgatavojas pirmajam uzdevumam! Ja garlaikojies un nevari sagaidīt nākamo epizodi, vari apmeklēt "Plusaudža" "TikTok" profilu, kur varēsi atrast vēl vairāk satura un epizodēs neiekļautos kadrus.

Skaties arī šova 1. sezonu!

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti