Skrundeniece ar saknēm Ogrē - Aivita Staņeviča attīsta tūrismu, pēta vēsturi un fotogrāfē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem un 1 mēneša.

Fotogrāfija, tūrisms un mūzika ir tikai daži no atslēgas vārdiem, kas raksturo skrundenieci Aivitu Staņeviču. Pašlaik viņa Skrundas novadā rūpējas par tūrisma jomas attīstību, pēta vēstures faktus un fotogrāfijas, ar tām daloties sociālajos tīklos. Ja kādas idejas krīzes laiks Latvijā ir apturējis, tad rodas laiks pievērst uzmanību citām būtiskām lietām. 

Skrundeniece ar saknēm Ogrē - Aivita Staņeviča vada tūrismu, pēta vēsturi un fotogrāfē
00:00 / 03:48
Lejuplādēt

Dzimusi un augusi Ogrē, bet ilgus gadus nodzīvojusi Skrundā, kļūstot par īstenu skrundenieci. Gadiem ilgi aktīvi darbojusies sporta lauciņā, ieguvusi pieredzi arī strādājot televīzijā, par savu iedzīvošanos Skrundā stāsta Aivita Staņeviča.

Tagad Aivita pievērsusi savu uzmanību tūrisma un uzņēmējdarbības lauciņam. Viņa turpina fotografēt un izzināt Skrundas novada vērtības.

Skrundas novada lielākā pērle ir Venta, tāpēc arī šajā lauciņā ir vēl ko darīt, stāsta Aivita.Aivita stāsta, ka uzmanība tiek pievērsta militāram mantojumam, gan Kalpaka takai, gan Skrundas militārai pilsētiņai. 

Tagad Skrundā Ventas krastos zied ievas un vietām dzirdamas lakstīgalu dziesmas, šādos mirkļos, kad dārzos zied ķirši un ābeles, Aivita labprāt arī fotografē Ventas krastus, kur atrodas arī gleznainā Skrundas pastaigu taka. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti