Citi raidījumi

Roberts Reingolds dzied gandrīz visur, pat tramvajā

Citi raidījumi

Antons Sņegovs ar prieku gan dzied, gan sporto, gan nodarbojas ar rokdarbiem

Oskars Timinieks un Tomass Šatilovs labprāt dzied kopā un arī solo

Oskars Timinieks un Tomass Šatilovs jau otro reizi uzstāsies «Nāc līdzās» koncertā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem un 5 mēnešiem.

Oskars Timinieks un Tomass Šatilovs ir 3. un 4.klases skolēni no Rīgas 5.pamatskolas attīstības centra. Abiem patīk dziedāt un puišu talantu palīdz izkopt mūzikas skolotājs Andris Norde. Viņi svētdien vakarā jau otro reizi uzstāsies labdarības akcijas "Nāc līdzās Ziemassvētkos!" svētku koncertā.

Tomass ir runīgs zēns, lai gan iemācījies runāt tikai sešu gadu vecumā. Viņš spēlē trompeti. Sākumā bijis grūti, bet tagad viņš Latvijas Radio saka, ka tagad tas ir tik vienkārši un demonstrē, kā vingrinās spēlēt.

Oskaram patīk uzstāties un dziedāt. Oskars arī labprāt sporto un lasa grāmatas un viņš sapņo kļūt par policistu. Tomass vēlas būt mūziķis un arī palīgs, jo Tomasam ļoti patīk palīdzēt citiem.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Skolotājs Andris Norde stāsta, ka pamanījis puišu muzikālo talantu un pamazām izveidojies duets. Abi zēni jau otro reizi piedalīsies "Nāc līdzās" Ziemassvētku koncertā.

"Priecē tas rezultāts, un kādreiz, ja viņam tā dziesma patīk, ej pa skolu un dzirdi, ka viņi iet pa skolu un dzied, trallina līdzi. Tad ir tāda laba sajūta, ka esi viņiem kaut ko devis, ka viņi ir kaut ko ir ieguvuši," atzīst Andrs Norde.

Koncerts “Zem sargenģeļa spārna” notiks 15.decembrī plkst. 19.00 Torņakalna baznīcā. Iepazīsti pārējos akcijas laureātus.

Darbs pie šī koncerta gatavošanas sākās jau jūnijā, kad kopā ar producenti Sarmu Freibergu tika meklēti piemēroti skaņdarbi bērniem un jauniešiem – "Nāc līdzās!" festivāla laureātiem. Tad nedēļas darbs pie skaņdarbiem augusta radošajā nometnē, vēlāk individuālais mājasdarbs.

""Nāc līdzās Ziemassvētkos!" nav parasts koncerts, bet ar īpašu pievienoto vērtību. Tas ir viens no spilgtākajiem notikumiem Latvijā, kas parāda bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām talantus un spējas, viņu spēju integrēties sabiedrībā, tam kā instrumentu izmantojot skatuves mākslu," saka Freiberga. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti