Ksenija ļoti gribētu ceļot ar suņiem, bet šobrīd vēl cīnās ar metastāzēm plaušās

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem.

Ksenija Pavlova dzīvo un studē Daugavpilī. Pirms četriem gadiem 18 gados viņai atklāja muguras ādas melanomu un veica pirmo operāciju. Sākotnēji meitene nav sapratusi, cik tas ļaundabīgi un ka ķīmijterapija viņai nepalīdz.  

"Viss sākās no dzimumzīmītes. Tā palika melna. Tad asiņoja," stāsta Ksenija. Vispirms bija iekaisums, tad jaunveidojums, bet kādu laiku viņa nesaprata, ka tas ir ļaundabīgs audzējs. Mamma izskaidrojusi.

Labdarības koncerts onkoloģijas slimniekiem

30.janvārī „Arēnā Rīga” notiks daudzu populāru mūziķu, „Ziedot.lv” un Latvijas Televīzijas kopīgi veidotais vērienīgais labdarības koncerts „Mūzika & dzīvība. Vienoti par iespēju”, kura laikā tiks vākti līdzekļi 30 onkoloģijas slimniekiem. 

Koncerts tiešraidē 30. janvārī plkst.20.00 būs skatāms lsm.lv, bet LTV1 ēterā tiks rādīts plkst. 21.15. Koncerta laikā būs iespējams veikt ziedojumus, zvanot pa tālruni 90067003 (maksa par zvanu 1,42 eiro).

Ziedot var arī te.

 

Ksenija ziedotāju palīdzību lūdza jau 2015. gada decembrī un, pateicoties saziedotajiem līdzekļiem, bija iespēja ārstēties. Viņas slimībai ķīmijterapija nepalīdz, bet ir nepieciešami speciāli medikamenti. Ksenijas zāles daļēji finansē valsts - atļautajā 14,228 tūkstoši eiro apjomā. Pārējos 40 tūkstošus viņa vākusi pati un arī ar ziedot.lv palīdzību.

"Protams, visa Latvija man palīdzēja," saka meitene un norāda, ka arī cilvēki no ārzemēm palīdzējuši. Tagad Ksenijai katru otro mēnesi par zālēm jāpiemaksā 8-9 tūkstoši eiro. Kopsummā ārstniecībai gada garumā Ksenijai nepieciešami 51 432 eiro. Jau otro gadu Ksenijai palīdz ziedot.lv. "Viss ir kārtībā," viņa saka. 

Ksenija atklāj, ka pie viņas mammas reiz atbraucis arī kāds 90 gadīgs pensionārs, kurš pats slimoja ar onkoloģisko slimību. Viņš esot piespiedis mammu paņemt no viņa 50 eiro.

Mamma neesot gribējusi ņemt, bet viņš esot teicis - "viss normāli, mēs dzīvosim, viņa ir jauna  - ņemsiet. Viss."

Tagad rezultāti ir iepriecinoši, jo no 20 metastāzēm plaušās, kas bija ārstēšanās sākumā, šobrīd ir palikušas tikai dažas. Ārstu konsīlijs ir lēmis, ka šī ārstniecība ir jāturpina, jo Ksenijai ir ievērojami uzlabojumi.

Pēc 12.klases Ksenija Bebrenē apguva vetārsta asistenta profesiju. Tagad viņa Daugavpilī mācās par medmāsu un strādā veterinārajā centrā par asistenti, un pati audzina divus suņus. Vienu viņai uzdāvināja draugs, otrs ir viņas bijušais pacients, kuru kāds izmetis pa logu.

"Bija lauzta kāja. Teicu - atdodiet man!” - tā Ksenija.

"Es ļoti mīlu dzīvnieciņus. Nākotnē es ļoti gribu ceļot, arī ar suņiem. Tas ir grūti.." saka Ksenija, bet tad aši piebilst, ka -  visupirms - viņa grib dzīvot. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti