Ceļotājiem pieejams jauns maršruts un brošūra par ģeovietām Zemgalē un Ziemeļlietuvā

Latvijas un kaimiņvalstu apceļotājiem pieejams jauns tūrisma maršruts un brošūra Zemgales un Ziemeļlietuvas ģeovietu atklāšanai. Tajā ietverti 120 dabas objekti, informēja Zemgales plānošanas reģiona pārstāvji.

Dodies dabā gudri!

LSM.lv raksti, kas noderēs katram pārgājienu cienītājam:

Brošūrā iekļauti tādi objekti kā izteiksmīgās Skaistkalnes karsta kritenes Bauskas novadā un teiksmainā Staburaga klints Aizkraukles novadā līdz pat Lietuvas garākajam un iespaidīgākajam Žagares osam un daudzajām alām un karsta kritenēm pie Biržiem, un daudzi citi.

Zemgales plānošanas reģionā informēja, ka brošūra noderēs gan "dabas bērniem", kas uzauguši, bērnībā skraidot pa tuvējām pļavām, gan brīvi domājošiem, kas labprāt iepazīst ko jaunu, paplašina savu horizontu un brīvdienās gluži vienkārši grib izbraukt no pilsētas, gan piedzīvojumu meklētājiem, kas apzināti vēlas sevi izaicināt, – daba spēs piedāvāt atbilstošu izklaidi ikvienam.

"Brošūra būs lielisks palīgs sava nākamā ceļojuma plānošanai, jo daba var būt tik daudzveidīga. Tā piedāvā gan vienkārši skaistu skatu baudīšanu, gan atpūtas un piknika iespējas labiekārtotos un speciāli tam paredzētos laukumos. Baudīt dabu var arī aktīvākā braucienā ar velo vai laivām pa dažādiem īpaši iezīmētiem maršrutiem," norādīja izstrādātāji.

Tāpat ceļotājiem atgādina, ka ar dabu jāprot sadzīvot un tai ir savi likumi,

tāpēc pirms došanās uz kādu no galamērķiem jāpainteresējas arī par konkrētās vietas apstākļiem, bīstamību, uzvedības noteikumiem un jāņem vērā brīdinājumi. Šāda informācija arī atrodama jaunajā brošūrā.

Vēl par ceļošanu Latvijā

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti