Tviterapskats: Magoņa bēgšana, Imantas pedofīls un lidošana dzērumā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Magoņa bēgšanas detaļas, Imantas pedofīls un lidošana dzērumā – šīs un vēl daudzas citas lietas nodarbinājušas tvitera lietotāju prātus.

Šis tvitera lietotāja Anda tvīts varētu būt ne tikai daudzsološs anekdotes sākums, bet arī daudzsološs tviterapskata sākums. Vienīgi klīversalas restorāns un peripetijas ap tā nosaukumu paliek vēsturē, bet par pārējiem stāsta dalībniekiem pēc kārtas šīs nedēļas tviterapskatā.

Lai gan dzelzcela šefu Magoni ar pusmiljona eiro kukuli aizturēja jau pirms vairāk nekā nedēļas, uzpeldot jaunām aizturēšanas detaļām, viļņojas arī tauta sociālajos tīklos. Vispirms ļaudis apspriež protams naudu.

 

Vissatraucošākā versija ir Aigaram Freimanim. Viņš tvīto:

Ziņu par izmestā kukuļa meklētājiem Ainažu Kuivižu apkaimē nav, bet pat ja Magonis vedis tikai pusmiljonu, tas licis saausīties arī ekonomikas norišu zinātājiem.

Cik ātri un vai vispār Magonis bēdzis tā arī līdz galam nav skaidrs, bet viena no versijām, ka dzelzceļa šefa mukšanu apturējis ceļu remonts izsauc neviltotu sajūsmu.

Arī Agnese Margēviča smīkņā

Ar īstām vai sadzejotām detaļām par Latvijas dzelceļa šefa Magoņa aizturēšanu gan nekas vēl nebeidzas – kā ogļu putekļi no skaidrām debesīm nāk paziņojumi, ka Magoņa aizturēšanas dēļ redz krievija nesūtīšot caur Latviju ogļu kravas. Cik tur patiesības un cik iemeslos liela Magoņa aizturēšanas loma – vēl I ne tuvu nav skaidrs, bet par risinājumu ironizē Edgars Pastars:

līdzīgās notīs skan Tāļa Linkaiša piedāvājums:

Magonis gan nebija vienīgais, kas šonedēļ krita tiesībsargājošo iestāžu nagos. Ar aizturēšanu beidzās ari Imantas pedofīla sāga un tviterī to novērtē.

Bet tie jau nebūtu vīterotāji, ja pat šajā labajā ziņā neatrastu kādu darvas karotīti par ko paironizēt. Citējot tvitera lietotāju Deividu

Par to, ka Imantas pedofīls, līdzīgi kā iepriekš pedofīli liepājā, tiks cauri ar sabiedrisko darbu uztraucas arī citi tvitera lietotāji.

Bet kas tad ir tie piloti, kas gaidīs Imantas pedofīlu cietumā? Tie mūsu nacionālās aviokompānijas airBaltic gaisa kuģu stūrētāji, kaskopā ar pārējo lidmašīnas apkalpi, Novēģijas galvaspilsētas Oslo lidostā noķerti krietni iereibuši.

 komentē Juris Pūce, bet Māris Luste adaptē mūsu pašu autovadītājiem domātos saukļus un tviterī raksta:

Bet istie čivinātāju prieki sākas kad airBaltic izplata kārtējo mārketinga epastu piedāvājot īpašajiem klientiem lidojumus par ķiršu cenām. Tomam Zvīnim, kas šādu ēpastu saņēmis, ir skaidrs,

Karikatūrists Gatis Šļūka uzlabo airBaltic biļešu iegādes kalendāru

Ķirsī bija arī vēl viens šīs nedēļas policijas guvums.

Lai nebūtu jābeidz uz kriminālhroniku cienīgas nots, tviterapskatā par kādas karjeras izaugsmi. Bijušais premjers, bez maz vai jau latvju folkloras tēls Aigars Kalvitis nu, citējot ziņu dienesta kolēģi Madaru Fridrihsoni,

 

smej Jānis Kollis. Savukārt konts Latviešu joki Latvijas gāzei piedāvā jaunu saukli

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti