Tviterapskats: KNAB komēdija, «Maximas» skrūves un intervija ar Repši

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

Darbīga bijusi īsā darba nedēļa, un teju katrai dienai pa savai aktualitātei, ko tviterlietotājiem apspriest. Ukrainas notikumus, lai gan tie ne mazāk aktuāli, šoreiz apejot un izlaižot - galvenās apspriežamās tēmas ir KNAB jeb komēdiju novērošanas un atražošanas biroja aktualitātes, "Maximas" lielveikala nepareizās skrūves un arī  intervija ar, kā viņu dēvē tviterī - marsieti/citplanētieti - Einaru Repši Latvijas Televīzijas ēterā. 

Labrīt garajās brīvdienās, kā zināt, ka tādas tuvojas? Parasti cilvēki cenšas īsajā darba nedēļā paveikt nozīmīgus un lielus darbus, pielikt tiem punktu, lai tad labā noskaņojumā dotos atpūsties. Izņēmums nav arī Korupcijas apkarotāju birojs, tā vadītājs jau ilgstošā praksē aprobējis un noskaidrojis, ka viņam vislabākais noskaņojums brīvdienās ir tad, ja pirms tām ir atlaidis vai arī ierosinājis disciplinārlietu pret savu vietnieci Jutu Strīķi. Ja pirmās trīs, četras reizes tas bija pārsteigums, šonedēļ šarādes, seriāla KNAB turpinājums jau vairs nevienu nepārsteidz.

Agrāk puiši, kad viņiem patika meitene raustīja viņu aiz bizēm, tagad ierosina disciplinārlietas, saka Pēteris ?@siretepus, citi iesaka strīdniekiem apprecēties un beigt kašķēties publiski.

Ja vieni to redz kā neatbildētas mīlas problēmu, citi tviterlietotāji rosina, lai premjere Straujuma ātri un nekavējoties izšķir kašķīgo pāri, „atlaist abus” skan visbiežāk. Otra iespēja, lai arī izklausās mazliet neloģiska - ir likvidēt Rīgas cirku, jo KNAB jau sen ir pārņēmis un pārklājis tā funkcijas. Tviterī pat parādījies Comedy Knab tviterkonts, kurš apkopo uzjautrinošākās biroja seriāla epizodes.

Jānim Goldbergam gan labāk pie sirds ietu vecais labais Rīgas cirks un tradicionālie komēdiju šovi, jo KNAB notiekošais ?@GoldbergsJ  vairs nav pat uzjautrinoši. Apkarošanas birojs sevī apkarojas par mūsu naudu.

Straujumai iespējams jāveido vēl viena iestāde KNAB2 - komēdiju apkarošanas un novēršanas biroju, lai gan - kā saka Dagnija Neimane @DagnijaNeimane - precīzāk būtu Komēdiju ražošanas birojs. 

Bet no komēdijām pie nopietnākām lietām - vēl viena nedēļas aktualitāte - "Maximas" draņķīgās skrūves, kā to trīs vārdos raksturo tviterkonts @3vardi.

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs šonedēļ uz brīdi kļuva par būvinspekciju, pastāstot par būvmateriālu (ne)kvalitāti sabiedrisko būvju lielveikalu celtniecībā. Atkal "Maxima", atkal attīstītājs "Homburg" un nepiemērotas skrūves konstrukciju stiprināšanai. Neko nav mācījušies ir pirmā tviterlietotāju reakcija.

Viņiem tur bija jāliek 6x krutākas skrūves kā paredz jebkura analīze, maxima ir aptaurējušies - konstatē tviterlietotājs @normis, viņiem ar vienu traģēdiju nepietiek, vērtē Jurģis Klotiņš, un viņš tāds nav vienīgais.

Interesanti, ka tviterī savu godu cenšas glābt @maximaveikals tviterkont, visiem tvītotājiem izplatot vienādas atbildes.

Citēju: „Sveiks! Nesāksim darbu Homburg attīstītajā tirdzniecības centrā, kamēr nebūs saņemtas garantijas par ēkas drošību.”

Un kā pēc viena scenārija - lielākā daļa šo tvītu saņēmēja pamāca - varbūt nevajag vispār sadarboties ar attīstītāju "Homburg". Par tām Maximām, kas vēl būvniecības procesā, viss tā kā būtu skaidrs, bet vai kāds pārbaudīs arī to kādas skrūves ir jau uzceltajās? To jautā @MariteSilina. 

Un Maxima arī Lietuvā ir Maxima, saka Kristaps Kaupe @kristapsk pēc ziņām, ka brīvdienās iegruvusi dala Viļņas lielveikala "Akropolis" stikla jumta.

Joprojām, lai gan mazāk nekā agrāk, izskan aicinājumi neaizmirst par "Maximas" veikalu boikotu, lai ne tikai uzņēmumu sodītu, bet arī savas drošības labā, jo būvnieku teiktais: "skrūves ir drošas” ir kļuvis un uztverams kā joks, pesimistiski secina Andrejs Vaivars @AndrejsVaivars. 

Tviterlietotājus īsajā darba nedēļā interesē ne tikai komēdiju ražošanas biroja jaunākās norises un "Maximas" skrūves, uzmanību piesaista arī pārpasaulīgās novitātes visuma politiskajā sfērā, tādēļ tie ar lielu interesi vēro LTV raidījumu kurā otrdienas vakarā Gundars Rēders iztaujā Einaru Repši.

Lai gan pārraides nosaukums 1:1, tviterpublika vērtē - šoreiz esot 1:0 Rēdera labā.

Politologs Jānis Ikstens novēro - publika sajūsmā lauž krēslus un pieprasa, lai Repše piektdienas vakaros vada raidījumu „Latvijas smieklīgākie video”.

Kaspars Ūdris @kasparsudritis pārliecināts, ka pēc raidījuma Repše zaudējis desmitiem tūkstošus vēlētāju, citi savukārt pauž sarūgtinājumu, piemēram Aija Kaija @bottija - gribējusi zināt ko vairāk - par to kas tur ārā un saka:

Eh, Einars runā tik sausi un neinteresanti. Mazliet to Marsu gribētos, kas pa šiem gadiem mainījies uz planētas un tā. 
 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti