Tviterapskats: Egles, priedes, kadiķi un Ziemassvētki

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 5 mēnešiem.

Tuvojoties Ziemassvētkiem, skujkokiem pienācis tāds sarežģīts laiks – viena egle izskatās pēc dīvaina citplanētiešu kuģa, cita nemaz nav egle, „Vienotības” Priede pārprasta. Tikmēr kāds kadiķis nepelnīti cietis no bijušās Latvijas Lauksaimniecības universitātes studentes – šādas un citas aktualitātes īsa kopsavilkumā rodamas šonedēļ tviterī.

140 zīmes it kā maz, bet var pat augstākās priedes nolauzt. „Vienotības” biedres, tajā brīdī vēl valdes locekles, Priedes izteikumi tviterī par homoseksuāļiem, visticamāk, nav paslīdējuši garām, kā nekā – atdzejoti pat ārvalstu medijos.

"Paldies Dievam! Vācieši savulaik izšāva. Uzlabosies dzimstība," viņa raksta tviterdiskusiju karstumā un pēc tam skaidrojas, ka esot pārprasta – patiesībā viņa esot priecājusies par homoseksuāļu iespējām pamest Latviju. Šāds amizants skaidrojums, liek tviterlietotājiem sākt ķiķināt un meklēt ļaudis kuri vēl varētu būt nepelnīti nesaprasti un pārprasti kā Priede #pārprastsKāPriede.

Piemēram, Jānis Baltiņš ‏@Snowtales domā - Patiesībā Kivičs nemaz negribēja sarakstīt grāmatu. Nekad. Viņš vienkārši šmigā aizmiga uz klaviatūras. #PārprastsKāPriede

Cehs.lv ‏@cehslv pieļauj, ka Rinkēvičs gribēja paziņot, ka ir "jautrs, līksms", nevis to, ka ir gejs. Un tapa #PārprastsKāPriede.

Bet spožākais Priedes pārpratums ir kāda mobilo telefonu īsziņu apmaiņa, kuru tviterī publicējusi Dana Jurkjāne ‏@Smildze.

 

 

Tajā kāda Māra atzīstas, ka ir nocirtusi NETĪŠĀM kadiķi. Uz jautājumu, kā tas ir – netīšām nocirst? Tiek paskaidrots – gribējusi cirst priedi, bet pārpratusi un sajaukusi ar kadiķi. Īsziņas saņēmējs ir patiešām pārsteigts un spiests secināt – četri gadi Mārai Latvijas Lauksaimniecības universitātē bijuši visai bezjēdzīgi.

Bet ziniet, šodien tiešām ir viegli sajaukt tos skujkokus. Piemēram, vairākiem tviviterlietotājiem ir grūti pieņemt to, ka  no sintētiska materiāla uzbūvēti piramīdas veida Ziemassvētku rotājumu objekti tiek saukti par eglēm.

 

 

Bet īpaša uzmanība tviterī tiek veltīta veidojumam pie Ministru kabineta uz Brīvības ielas – vai nu tas ir nepabeigts vai maskēts kosmosa kuģis, bet egle tā nav pavisam droši.

 

 

Par Ziemassvētkiem turpinot, psihoterapeita Viestura Rudzīša tēmu izlaižot, diez vai viņa problēmām var līdzēt tviterpadomi, ja nu vienīgi Ginta Knoka retoriskais jautājums „@Knoks Sievu sist nedrīkst, gejus šaut ir slikti. Kādā valstī dzīvojam?”.

Bet par Ziemassvētkiem – ažiotāžu raisa arī ierosinājums par brīvdienas piešķiršanu pareizticīgo Ziemassvētkos. Vieniem tā ir laba doma, citiem PSRS mantojums un pūšana Kremļa politikas burās, bet vēl trešajiem - reliģijas jautājums. Te  Krišjānis Bušs @kbuss  atgādina – ka ekonomiskā reliģija gribētu pēc iespējas mazāk brīvdienu. Ulvis Zirnis saka – tā jau arī ir @sad_disco  Ņemot vērā milzīgo skaitu nodarbināto lielveikalos, ir pilnīgi vienalga, vai valsts brīvdiena tiek/netiek piešķirta.

Bet brīvdienas tomēr mums gribas, jo vairāk jo labāk. Edgars Raginskis @koleegjis ierosina pasludināt LV visu gadu par vienu MEGAbrīvdienu! Būsim pirmie pasaulē(un pēdējie)! Bet  Edgars Sims @sims_edgarsims  ierosina Ventspilī noteikt brīvdienu ik reizi, kad Lembergs pavada dienu tiesas zālē! Tā kā tas notiek #Bieži, praktiski sanāk – abu Edgaru ierosinājumi ir viens un tas pats.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti