LR2 «Koku stāsts»: Katrai meitai pa liepiņai

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Prieks klausīties Radio 2. Šis ir mīļš stāsts par manu īpašo koku.

Astoņdesmito gadu sākumā mums ģimenē bija divas meitiņas, kurām nolēmām sarīkot tolaik tik populāros bērnības svētkus. Dzīvojām Imantas 2. līnijā un toreiz līnijas sākumā bija tāda forša pļaviņa. Tā kā esam Liepiņu ģimene, tad nolēmām šajā dienā iestādīt pļaviņā pa liepas kociņam - katrai meitai vienu. 

LR2 klausītāju "Koku stāsti"

19. septembrī noritēja Pasaules talka, kuras mērķis ir apvienot cilvēkus cīņā ar globālo piesārņojumu un klimata pārmaiņām. Latvijas Radio 2 un "Lielā talka" aicināja pievienoties ar rudens tradicionālo koku sēšanas un stādīšanas akciju “"Laimes koki".

Bet koks - tā ir ne tikai mūsu nākotne, bet arī vēsture un vērtība. Tāpēc, gaidot Pasaules talku, LR2 apkopoja stāstus par savu klausītāju īpašajiem kokiem! 

Daži no sirsnīgākajiem un interesantākajiem stāstiem skanēja LR2 ēterā, bet labākos publicē arī LSM.lv. -> Iepazīties ar visiem "Koku stāstiem".

Brīdī, kad sākām šķetināt stādiņus, lai liktu izraktajās iedobītēs, izrādījās - divu vietā sanāk, ka ir trīs stādiņi. Nu re, stādījām maijā un pēc laika - rudens sākumā - pasaulē ieradās mūsu trešā "liepiņa" - trešā atvasīte – meitiņa!

Nu jau meitām pašām bērni un es esmu laimīgā ome ar trim mazbērniņiem. Atliek vien atkal sākt stādīt kociņus un to gan varu teikt, ka dzīves jēga ir mūsu bērnos - mūsu turpinājumā!

Maija

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti