LTV sporta žurnālists

Apskatīt autora rakstus: Angliski Latviski Krieviski

Autora ziņas
Uzsāktas pēdējā apļa cīņas Latvijas futbola virslīgā
Šodien ar piecām spēlēm uzsākās pēdējā apļa cīņas Latvijas futbola virslīgā! Vienā no tām čempionāta vicelīdere Skonto savā laukumā uzņēma Jūrmalas komandu. Pirmajā puslaikā izteikts mājinieku pārākums – jau septītajā minūtē tika atklāts rezultāts – ar vārtu guvumu izcēlās Skonto uzbrucējs Ruslans Mingazovs!
Sergeja Žoltoka piemiņas turnīrā hokejā
Sergeja Žoltoka piemiņas turnīrā hokejā šodien Liepājas Metalurgs ar 1-2 piekāpās Baltkrievijas U-20 izlasei. Par dienas otru spēli stāsta Reinis Ošenieks!
Pļaviņš/Šmēdiņš: par «atpūtu» Polijā, sasniegumiem un nākotni
Pirmdien, 20. augustā PSC Brazīlija notika žurnālistu un līdzjutēju tikšanās ar Latvijas labākajiem pludmales volejbolistiem! LTV7 Pludmales volejbola apskata vadītājs Reinis Ošenieks piedāvā pilnu interviju ar Mārtiņu Pļaviņu un Jāni Šmēdiņu! Pludmales volejbola apskatu skatieties ik ceturtdienu LTV7 plkst. 23:25 (Atkārtojumi sestdienās un svētdienās)
Samoilovs/Sorokins: par sezonu, Lion King un atpūtu
Pirmdien, 20. augustā PSC Brazīlija notika žurnālistu un līdzjutēju tikšanās ar Latvijas labākajiem pludmales volejbolistiem! LTV7 Pludmales volejbola apskata vadītājs Reinis Ošenieks piedāvā pilnu interviju ar Aleksandru Samoilovu un Ruslanu Sorokinu! Pludmales volejbola apskatu skatieties ik ceturtdienu LTV7 plkst. 23:25 (Atkārtojumi sestdienās un svētdienās).