ZZS ministru tikšanos ar Krievijas vicepremjeru skaidro ar ekonomisko attiecību uzturēšanu

Komentējot vairāku ministru augusta sākumā notikušo neformālo tikšanos ar Krievijas vicepremjeru Arkādiju Dvorkoviču, Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valdes loceklis, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs norāda uz nepieciešamību uzturēt labas ekonomiskās attiecības ar kaimiņvalsti.

Paziņojum medijiem ZZS norāda, ka Latvijai ir svarīgi veidot ekonomiskās attiecības ar tuvākajām kaimiņvalstīm, arī Krieviju, lai aizstāvētu lauksaimnieku un uzņēmēju intereses un iespējas eksportēt produkciju. 

Tāpēc zemkopības ministrs kopā ar Dvorkoviču apmeklēja divus zivju pārstrādes uzņēmumus, kas esot nozīmīgi kontekstā ar Latvijas zivjrūpnieku iespējām atsākt eksportu uz Krieviju. Dvorkovičs esot solījis pievērst uzmanību jautājumam par Latvijas zivju pārstrādes uzņēmumu eksporta atjaunošanu uz Krieviju.

Uz tikšanos ieradās arī satiksmes ministrs Uldis Augulis un finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola, un pārrunātas esot Latvijas un Krievijas sadarbības iespējas kravu pārvadājumos un tranzīta jomā.

Jau vēstīts, ka ar Krievijas vicepremjeru Dvorkoviču pagājušajā nedēļā restorānā netālu no zivju pārstrādes rūpnīcā "Karavela” neformāli tikušies trīs ZZS politiķi – finanšu ministre Reizniece-Ozola, satiksmes ministrs Augulis un zemkopības ministrs Dūklavs. Ārlietu ministrijai bija zināms tikai par Dūklava tikšanos ar Krievijas vicepremjeru.

ZZS ministru tikšanās ar Dvorkoviču apspriesta arī koalīcijas padomes sēdē, taču partija "Vienotība" un Nacionālās apvienības politiķi vēl neguva visas atbildes uz jautājumiem par šo lietu.

2 komentāri
!!!
Kam tiem ES palmu tauku un E621 rijējiem mūsu foršās un veselīgās zivriņas!!!
Sarma
Kamēr uzņēmēji meklē tirgus citur, lai aizstātu nedrošo/nepastāvīgo un no kremļa čekista iedomām atkarīgo tirgu, tikmēr daži ministri "neoficiāli" tiekas ar Latvijai naidīgas valsts pārstāvi. Nez kāpēc? Vai tāpat kā Rīgas galvenajam okupantu un masveida rusifikācijas rezultātā iebraukušo pēctecim tiem ir sava ārpolitika? Latvija tātad paliek ES un Krievijas attiecību vājākais posms Baltijas reģionā.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti