4. studija

Nepilnības Ceļu satiksmes likumā paver iespējas jaunām nelikumībām

4. studija

4. studija

Kas atrodas zālienā aiz žoga pie sporta nama "Daugava"?

Žogs Rīgā pie sporta nama «Daugava» sargā artēzisko urbumu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Rīgas sporta nama “Daugava” apmeklētāji pamanījuši pie ēkas nožogotu tukšumu, taču, izrādās, žogs ir ap dziļurbumu un to pieprasa valdības noteikumi, noskaidroja LTV raidījums “4. studija”.

Raidījuma skatītāja Linda Zujeva, kura trīs reizes nedēļā ved savu bērnu uz peldbaseinu “Daugavas” sporta namā, interesējās, kāpēc pie sporta nama ir ar žogu apjozta zaļā zona, lai gan tajā pašā laikā šeit varētu būt autostāvvieta.

“Uzskatu, ja esam Sporta nama apmeklētāji, būtu jārada iespēja novietot automašīnu tā, lai nokļūšana būtu ērta un vispār būtu iespējama, nevis jāuztur mākslīgi radīta, norobežota zona, kas nav iekopta un netiek izmantota,” sprieda Linda.

Sporta nama “Daugava” direktora vietniece Māra Bokaldere savukārt paskaidroja, ka “žogs ir tāpēc, ka tur ir dziļurbums apakšā”, un Ministru kabineta noteikumi Nr.43 par aizsargjoslu ap ūdens ņemšanas vietu paredz, ka šādas vietas ir jānožogo.

“Un šim žogam ir jābūt kā minimums pusotra metra augstumā. Un tur neko nevar – ne stādīt puķes, ne kokus, neko. Tas ir zaļā zona, kas vienkārši netiek aiztikta,” informēja Bokaldere.

Tātad papildu autostāvvietu pie “Daugavas” sporta nama nebūs arī turpmāk, jo artēziskā dziļurbuma vietā un ap to nekāda saimnieciskā darbība nav atļauta.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti