Panorāma

Valsts prezidenta vizīte Tadžikistānā

Panorāma

Rīgas pils ugunsgrēka lietu nodod prokuratūrai

"Ziedkalnes" problēmas risinās LM

«Ziedkalnes» problēmu risināšanā iesaistās arī ministrija; iemītnieki nejūtas droši

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem.

Pansionāta „Ziedkalne” problēmās spiesta iesaistīties arī Ministru prezidente Laimdota Straujuma („Vienotība”), kura jau drīz plāno  tikties ar labklājības ministru Uldi Auguli (ZZS). Otrdien „Ziedkalnē” notika plaša sanāksme, kurā amatpersonas pārrunāja sasāpējušos jautājumus. Tikmēr paši iemītnieki stāsta, ka nejūtas droši.

Otrdienas rīts „Ziedkalnē” sākas ar sapulci, uz kuru atbrauc darbinieki, direktors no aprūpes centra “Zemgale” un Labklājības ministrijas (LM) ierēdņi. Viņu mērķis ir gan atspēkot baumas par iestādes slēgšanu, gan noskaidrot, vai klienti un darbinieki jūtas droši un pasargāti.

Pēdējā laikā “Ziedkalnes” vārds izskanējis saistībā ar aizdomām par vairāku klientu seksuālu izmantošanu. Direktore Aija Petuhova aizdomas noliedz, sakot, ka klientiem vienkārši ir attiecības. Policija ierosinājusi kriminālprocesu. „Ziedkalnes” iemītnieki „Panorāmai” apliecina, ka izvarotajām meitenēm bijis aborts.

Sapulci pirmie atstāj darbinieki, viņi gan runāt negrib un neuzticas, jo žurnālisti  nomelnojot iestādi.

Savukārt direktore smaida – pansionātu neslēgs, bet visu pārējo varot atrisināt un sakārot. „Jūnijā jau tiksimies ministrijā pie Auguļa kunga un tad direktore nāks ar saru redzējumu un lielais direktors ar savu redzējumu. Un mēs būsim pa vidu kā starpnieks jeb mediators,” stāsta LM eksperts sociālo pakalpojumu jomā Aldis Dūdiņš.

Par “Ziedkalni” pie sevis uz īpašu sarunu labklājības ministru Uldi Auguli izsauks arī viņa tiešā priekšniece – Ministru prezidente. „Es ar viņu par to runāšu īpaši,” apliecina premjere Laimdota Straujuma.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti