VIDEO: Konference «Cilvēktiesības Latvijā un Eiropā: jaunie izaicinājumi»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Piektdien, 4. novembrī, notiek Rīgas Juridiskās augstskolas (RJA) organizētā ikgadējā konference par aktuālajiem cilvēktiesību jautājumiem Latvijā "Cilvēktiesības Latvijā un Eiropā: jaunie izaicinājumi", informēja RJA.

Konferencē piedalīsies Eiropas Savienības Tiesas (EST) tiesnese un RJA profesore Dr. Ineta Ziemele, Eiropas Cilvēktiesību tiesas (ECT) tiesnesis Dr. Mārtiņš Mits, Latvijas Augstākās tiesas priekšsēdētājs Aigars Strupišs, Latvijas pārstāvja starptautiskajās cilvēktiesību institūcijās biroja vadītāja Elīna Luīze Vītola un citi. Konferenci atklās RJA rektors Dr. Adams Čarnota un Dr. Mārtiņš Mits.

Diskusijas laikā dalībnieki tiks iepazīstināti ar Latvijai aktuāliem jautājumiem, kas šobrīd ir nozīmīgi kopējā Eiropas cilvēktiesību aizsardzības jomā, tiks aplūkotas Eiropas Cilvēktiesību tiesas aktualitātes un jaunākie Eiropas Cilvēktiesību tiesas nolēmumi Latvijas lietās.

Konferences otrajā daļā tiks runāts par Tiesu neatkarības standarta konsolidāciju jaunākajā ECT un EST judikatūrā, kā arī notiks nesen iznākušā grāmatas "Cilvēktiesības pasaulē un Latvijā" otrā izdevuma lasījumi.

RJA uzsāka ikgadējās cilvēktiesību konferences organizēšanu 2006. gadā, atsaucoties uz toreizējās Eiropas Cilvēktiesību tiesas tiesneses, RJA profesores Inetas Ziemeles ierosinājumu. Cilvēktiesību konference ir ieņēmusi stabilu vietu Latvijas akadēmisko un profesionālo pasākumu klāstā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti