VIDEO, FOTO: «Dod pieci!» dīdžejs Grēviņš noslēdz maratonu sēriju ar piekto skrējienu Rīgā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Ceturtdien, 23. decembrī, "Dod pieci!" skrienošais dīdžejs Toms Grēviņš dodas pēdējā 42 kilometru garā skrējienā, tādējādi noslēdzot labdarības akcijas piecu maratonu sēriju Rīgā. Šīs dienas skrējienu atbalsta uzņēmums "Rimi Latvija" ar 10 000 eiro lielu ziedojumu. Tāpat šobrīd rit nu jau pēdējā labdarības maratona "Dod pieci!" diena, kas noslēgsies Doma laukumā pulksten 22.00.

"Dod pieci 2021"

Sabiedrisko mediju labdarības maratons "Dod pieci!" šogad izcels vides pieejamības problemātiku cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, aicinot sabiedrību ieraudzīt to cilvēku ikdienu, kas saskārušies ar redzes, dzirdes un kustību traucējumiem.

Jau iepriekš ziņots, ka labdarības maratona "Dod pieci! 2021" ideju dīdžejs Toms Grēviņš šogad aktualizē, skrienot piecus maratonus 42 kilometru distancē, tādējādi ar kustību palīdzot tiem, kam tā ir ierobežota. Katrs Grēviņa skrējiens ir vismaz 10 000 eiro vērts ziedojums no kāda Latvijas uzņēmuma vai organizācijas. 

Šodien, 23. decembrī, Grēviņam atlicis pieveikt pēdējo – piekto skrējienu 42 kilometru distancē, kas šoreiz notiek sniegotajā Rīgā, pateicoties uzņēmuma "Rimi Latvija" ziedojumam. "Dod pieci!" skrienošais dīdžejs Grēviņš savu distanci veiks caur Rīgas parkiem, ik stundu atgriežoties Doma laukumā. Ikviens ir aicināts pievienoties skrējienam un ziedot cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, lai padarītu viņu ikdienas vidi pieejamāku. Ziņots, ka Viesturdārzā ir uzbūvēts īpašs namiņš, kas darbosies visa skrējiena laikā, kur arī būs iespēja ziedot.

Līdz šim Toms Grēviņš ir skrējis trīs maratonus 42 kilometru distancē Latvijas reģionos, bet pirmais un pēdējais skrējiens tika veikti Rīgā, sākot no "Dod pieci!" stikla studijas Doma laukumā. Pirmais maratons tika veikts, pateicoties uzņēmumam "Bonava Latvija". Savukārt otrā skrējiena ziedotāji "Cirkle K Latvija" dīdžeju Tomu Grēviņu atbalstīja Ventspilī. Izraēlas vēstniecība Latvijā palīdzēja notikt trešajam Toma skrējienam Liepājā, bet ceturto skrējienu Cēsīs īpaši dāsni atbalstīja uzņēmums "Printful", kas papildus 10 000 eiro ziedojumam, vēl ziedoja 5 eiro par katru sava darbinieka noskrieto kilometru.  

Ikviens aicināts ziedot "Dod pieci!" apmaiņā pret mīļākās dziesmas atskaņošanu Latvijas Radio 5 – Pieci.lv ēterā. Ziedojumus sākot no 5 eiro var veikt mājaslapā.

No 17. līdz 23. decembrim būs iespējams veikt ziedojumus arī labdarības maratona stikla studijā Vecrīgā, Doma laukumā. Ziedojot klātienē, maratona organizētāji lūdz ievērot drošības ierobežojumus un 2 metru distanci. Labdarības maratona "Dod pieci!" mērķim ziedot var arī Ziedot.lv mājaslapā

Maratona norises laikā no 17. līdz 22. decembra vakaram "Circle K" degvielas uzpildes stacijās no katra miles degvielas litra, ko iegādāsies privātpersonas, "Circle K" ziedos 1 centu "Dod pieci!". Tāpat līdz ar "Dod pieci!" maratona startu visās "Circle K" degvielas uzpildes stacijās Latvijā varēs iegādāties "Dod pieci!" labo nodomu krūzi. No katra pārdotā dzēriena īpašajā krūzē 10 centus ziedos uzņēmums, bet vēl 10 centus – dzēriena pircējs.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti