VIDEO: «Dod pieci!» dīdžejs Toms Grēviņš devies otrajā labdarības skrējienā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Labdarības maratona "Dod pieci!" ideju Latvijas Radio 5 – Pieci.lv dīdžejs Toms Grēviņš šogad aktualizē, skrienot piecus maratonus 42 kilometru distancē, tādējādi ar kustību palīdzot tiem, kam tā ir ierobežota. Šodien pulksten 10.30 Grēviņš uzsāka savu otro labdarības skrējienu Ventspilī. 

"Dod pieci 2021"

Sabiedrisko mediju labdarības maratons "Dod pieci!" šogad izcels vides pieejamības problemātiku cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, aicinot sabiedrību ieraudzīt to cilvēku ikdienu, kas saskārušies ar redzes, dzirdes un kustību traucējumiem.

Pirms starta dīdžejs Toms Grēviņš video zvanā sazinājās ar “Dod pieci!” stikla studijas dīdžejiem, atrodoties uz Venstpils Zinātnes un inovāciju centra “VIZIUM” jumta terases. Grēviņš stāstīja, ka pēc iepriekšējās dienas 42 kilometru skrējiena jūtas enerģijas pilns un atpūties, kā arī uzskata, ka svaigais jūras gaiss skrējienam nāks tikai par labu.

“Es jūtos labi un esmu absolūti gatavs turpināt visu to, kas ir iesākts un kas ir solīts. Skrējiens būs!” apņēmības pilns teica dīdžejs Toms Grēviņš.

Skanot Pētera Čaikovska baleta “Riekstkodis” uvertīrai, Grēviņš uzsāka otro maratonu, pateicoties šī skrējiena atbalstītājiem un sponsoriem “Cirkle K Latvija”, kas šogad ļoti daudzpusīgi iesaistās “Dod pieci!” ziedošanas akcijā.

Maratona norises laikā no 17. līdz 22. decembra vakaram "Circle K" degvielas uzpildes stacijās no katra miles degvielas litra, ko iegādāsies privātpersonas, "Circle K" ziedos 1 centu "Dod pieci!". Tāpat līdz ar "Dod pieci!" maratona startu līdz febrāra beigām visās "Circle K" degvielas uzpildes stacijās Latvijā varēs iegādāties "Dod pieci!" labo nodomu krūzi. No katra pārdotā dzēriena īpašajā krūzē 10 centus ziedos uzņēmums, bet vēl 10 centus – dzēriena pircējs. Tāpat arī skaidras un bezskaidras naudas ziedojumus var veikt „Circle K” degvielas uzpildes stacijās visā Latvijā.

KONTEKSTS

Ik gadu labdarības maratons "Dod pieci!" aktualizē kādu sabiedrībā nozīmīgu tēmu un atbalsta tās sabiedrības grupas, kurām tas ir patiesi nepieciešams. Šogad ziedojumi tiks novirzīti, lai veidotu pilnvērtīgāku vidi cilvēkiem, kas saskārušies ar redzes, dzirdes vai kustību traucējumiem. Iepriekšējos gados ziedots senioriem, speciālo asistentu nodrošināšanai bērniem ar īpašām vajadzībām, atbalstam ar vēzi slimajiem pacientiem, bērniem, kas palikuši bez vecākiem, jaunajiem vecākiem un neārstējami slimiem cilvēkiem.

Labdarības maratonu “Dod pieci!” jau astoto gadu rīko Latvijas Radio sadarbībā ar Latvijas Televīziju, sabiedrisko mediju portālu LSM.lv un labdarības organizāciju Ziedot.lv.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti