Dienas ziņas

Turaidas muzejrezervātā atjauno Klaušinieku māju

Dienas ziņas

Meklē risinājumus viltus ziņu izplatīšanas ierobežošanai

Tilta būvdarbus sola pabeigt agrāk

Ventspils šosejas Lielupes tilta remontu sola pabeigt ātrāk

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem un 1 mēneša.

No Latvijas 970 tiltiem gandrīz puse ir sliktā vai ļoti sliktā stāvoklī, taču remontu šogad sagaidījuši vien 39. Apjomīgākais darbs norit uz Latvijas garākā tilta – 420 metru garā pārvada pāri Lielupei pie Slokas. Šoreiz būvnieks sola darbus beigt mēnesi agrāk, nekā līgumā paredzēts.

Tas atvieglos ikdienu daudziem autobraucējiem, kuru ceļš pa Ventspils šoseju nu atkarīgs no satiksmes regulētāju dotās zīmes.  

 Uz šosejas Rīga - Ventspils šogad notiek visvairāk būvdarbu. Valsts nozīmes ceļu jau remontē septiņos posmos, klāt nāks vēl divi. Līdz ar to likvidēs arī melno punktu jeb krustojumu ar autoceļu Jelgava – Tukums, kur bieži bija smagas avārijas ar cietušajiem. Tagad tur būs aplis.

Savukārt apjoma ziņā vērienīgākais objekts ir Lielupes tilta remonts pie Slokas.

Remontdarbu dēļ autovadītāji spiesti nīkt arī garos sastrēgumos. Pēc daudzajām sūdzībām uz Lielupes tilta luksofors aizstāts ar satiksmes regulētājiem, kuri vēro plūsmu un attiecīgi vienā vai otrā virzienā laiž vairāk braucēju. Tādējādi ilgo gaidīšanas laiku izdevies krietni samazināt. Savukārt būvdarbu veicēji sola remontu uz tilta beigt jau augustā, nevis septembrī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti