Dienas ziņas

Pierīgā mežmalas grimst atkritumos

Dienas ziņas

"Kolumbija Ltd" sākusi audzēt stores

Maina sponsorēšanas stratēģiju

«Ventspils naftas terminālis» vairs neziedos Ventspilij, bet gan konkrētiem projektiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

Viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Ventspils pilsētas budžetā "Ventspils naftas terminālis" (VNT) šogad  maina stratēģiju un turpmāk nepiešķirs konstantu summu pašvaldībai, bet gan sponsorēs atsevišķus nelielus projektus un perspektīvus sportistus.

Savukārt VNT arī turpmāk būs ģenerālsponsors pilsētas svētkiem un nepārtrauks atbalstīt arī uzņēmuma pensionētos darbiniekus. Taču par katru gadījumu lemšot atsevišķi, vairs neuzticot izvēli pašvaldībai.  

VNT  skaidro, ka tas joprojām ir gatavs ziedot naudu dažādiem labdarības projektiem, tomēr no sadarbības ar pašvaldību  nekādu ieguvumu terminālim neesot, tāpēc turpmāk uzņēmums pats lems, kam ziedot un ko atbalstīt.

''Tagad mēs vēl vairāk pievērsīsimies mazajiem projektiem. Darīsim tā, lai to skaits vēl pieaug. Lai mēs redzētu, kur tie līdzekļi aiziet, lai ir pārskatāma sadarbība. Mums ir svarīgi, lai mēs ne tikai iedodam naudu, bet lai arī cilvēki jūt, ka mēs viņus atbalstām!'' skaidroja VNT komunikācijas projektu vadītāja Janīna Biteniece.

Ventspils pilsētas budžetā, savukārt, ieņēmumi nāk no nekustamā īpašuma nodokļa un iedzīvotāju ienākumu nodokļa. Uzņēmējdarbība tiekot veicināta ar nodokļu atlaidēm.

''Mums brīvostā ir speciālā ekonomiskā zona, un ostas uzņēmumiem, kuri ir saņēmuši šīs brīvostas licences, ir 80% nekustamā īpašuma nodokļu atlaides,” sacīja Ventspils pašvaldības finanšu nodaļas vadītājs Kaspars Vitenbergs.

Nekāda pamata uztraukumam, ka finansiālais atbalsts no turīgā tranzītuzņēmuma beigsies, neesot ne Ventspils slimnīcai, ne bērnu namam, ne nedzirdīgo biedrībai. Uzņēmums būšot atvērts jaunatnei gan ēnu dienās, gan karjeras dienās. Tāda esot starptautisko uzņēmumu biznesa prakse. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti