Velšs- Daļu VP tagadējo funkciju varētu nodot privātajam sektoram

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem un 4 mēnešiem.

Valsts policijas priekšnieks Artis Velšs intervijā Latvijas Radio atzina, ka turpmāk policijas darbinieki varētu nenodarboties ar objektu apsardzi, atvēlot šīs funkcijas veikt privātajām apsardzes firmām vai privātpersonām. Patlaban notiek VP funkciju audits. Tā secinājumi par iespēju samazināt daļu VP funkciju vai darbinieku skaitu, kas iesaistīti šo funkciju izpildē, gaidāmi 1.jūnijā.

Pārmetums, ka Latvija netiek galā ar organizēto noziedzību, ir nepamatots, jo tas nav vienas konkrētas, bet visu valstu kopējais uzdevums, - tādu uzskatu intervijā Latvijas Radio ceturtdien pauda Valsts policijas priekšnieks Artis Velšs. Viņaprāt, vairāk būtu jārunā par ciešākas policijas dienestu sadarbības uzlabošanu.
Savukārt, runājot par iespējām reformēt policiju, Velšs atzina, ka turpmāk policijas darbinieki varētu nenodarboties ar objektu apsardzi, atvēlot šīs funkcijas veikt privātajām apsardzes firmām vai privātpersonām. Patlaban notiek VP funkciju audits. Tā secinājumi par iespēju samazināt daļu VP funkciju vai darbinieku skaitu, kas iesaistīti šo funkciju izpildē, gaidāmi 1.jūnijā.
Reorganizācijas rezultātā VP darbinieku skaits jau ir samazināts. Velšs piebilda, ka tas notiek pakāpeniski, bet ne lielos apjomos. Piemēram, aprīlī VP darbinieku skaits samazināts par vairāk nekā 30 darbiniekiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti